Tradycyjna żywność z Bacówki coraz szerzej dostępna

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 marca 2010
Kategoria:

bacowka_foto2Ten rok będzie zdecydowanie lepszy dla sieci Bacówka Towary Tradycyjne niż ubiegły, kiedy to otworzyła tylko dwa sklepy. Jeszcze przed Wielkanocą wystartują trzy nowe, a zaraz po Świętach cztery kolejne. Firma pracuje też nad wzbogaceniem oferty.

Najnowsza Bacówka została dziś otwarta w Kłodzku w Galerii Twierdza. We wtorek sklep pod tą marką zacznie działać w Krakowie, a za tydzień, w piątek – we Wrocławiu. - Na po Świętach mamy już zaplanowane kolejne otwarcia. Bedą to Michałowice, Rzeszów, Częstochowa i szósta już placówka w Krakowie – wylicza Dariusz Kucz, dyrektor handlowy Bacówki. Wówczas łącznie będzie działało 17 Bacówek, w tym trzy własne i 14 franczyzowych. - Naszą ambicją jest zakończyć rok 2010 z liczbą 20 jednostek – dodaje Dariusz Kucz.
W delikatesach tych można kupić produkty własne wyrabiane przez firmę Bacówka z małopolskiej miejscowości Rajbrot. Są to przede wszystkim wyroby mięsne i wędliniarskie, firma nieustannie pracuje jednak nad rozszerzeniem oferty. Już teraz w jej asortymencie są takie wyroby jak ogórki kiszone i konserwowe, chrzan, grzyby, oliwa i oliwki, keczup, musztarda, konfitury owocowe, powidła, soki, przyprawy, sery góralskie (m.in. oscypki i bryndze). Od niedawna do oferty zostały włączone także naleśniki, pierogi domowe oraz krokiety. - Cały czas pracujemy nad kolejnymi nowościami. W najbliższym czasie wprowadzimy do sklepów tradycyjne herbaty sypane pod naszą marką. Będę to m.in. herbatki na miłość czy na zdrowie – mówi Dariusz Kucz.

Bacówka nadal szuka franczyzobiorców ze średnich i dużych miast m.in. z Warszwy, gdzie ma na razie tylko dwa sklepy. Potencjalny franczyzobiorca musi dysponować lokalem o powierzchni minimum 55 mkw. i środkami finansowymi w wysokości minimum 90 tys. zł. Bacówka oprócz sieci delikatesów rozwija także koncept gastronomiczny Smak Baca. Na razie pod tą marką funkcjonuje jeden lokal – w Świeradowie-Zdroju. W tym roku powstanie drugi w Skawinie koło Krakowa.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram