Tradis uruchamia duże centrum dystrybucyjne

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 października 2009
Kategoria:
obrazek.jpg

obrazek.jpgMa ponad 14 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i oferuje 12 tysięcy pozycji asortymentowych. Spółka Tradis uruchamia nowoczesne Centrum Dystrybucji w Białymstoku.

Nowy magazyn powstał na bazie już istniejącego oddziału spółki w podbiałostockich Porosłach. Do obiektu dobudowano dodatkową część magazynową, dzięki czemu powierzchnia hali powiększyła się niemal dwukrotnie. To pozwoliło na zdecydowane zwiększenie liczby indeksów i zaoferowanie klientom w jednym miejscu pełnej oferty produktów suchych, schładzanych, owoców i warzyw, alkoholu oraz artykułów chemiczno-kosmetycznych.

Pod potrzeby funkcjonowania nowego Centrum Dystrybucji Tradis zatrudnił około 130 nowych pracowników. Obsługa z nowego obiektu ruszyła w ostatnich dniach września. W listopadzie natomiast, przy okazji targów handlowych Tradis, odbędzie się uroczysta prezentacja oddziału klientom i dostawcom.

Podlaskie Centrum Dystrybucji to nie jedyna inwestycja Tradis w ostatnim czasie. We wrześniu spółka uruchomiła oddział w Zakopanem, zaś w połowie października otworzy magazyn cash&carry w Ławach. Dodatkowo, planując otwieranie kolejnych oddziałów, Tradis aktywnie poszukuje nowych lokalizacji dla swoich obiektów.

FwP, 6 października 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram