Toy Planet uruchomił sklep w Częstochowie 

Data dodania: 14 listopada 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Toy Planet uruchomił sklep w Częstochowie 

Galeria Jurajska poszerza ofertę skierowaną do dzieci i rodzin. Od 8 listopada w centrum działa mający 75m² salon Toy Planet, oferujący markowe zabawki czołowych światowych producentów. 

Do grona najemców Galerii Jurajskiej w Częstochowie dołączył sklep sieci Toy Planet. W nowym salonie klienci znajdą zabawki znanych, światowych marek m.in. Lego, Mattel, Hasbro, Fisher Price, Hape, Tomy, Tolo, Cobi, Epee, Sassy, Burago, Maisto, Nikko, Bruder, Carrera, Trefl, Smoby, Klein, Knorr i Artasavi.

W ofercie sklepu nie zabraknie także niszowych zabawek, z jakich znana jest sieć. Pod względem wiekowym, sklep będzie zaspokajał potrzeby dzieci w wieku od 0 do 12 życia. Dla Galerii Jurajskiej to już 4 najemca z ofertą skierowaną do najmłodszych. W centrum działają także salony sieci Smyk, Coccodrillo oraz Wójcik, oferujące zabawki oraz ubrania.

- Nowy najemca poszerza ofertę galerii o produkty i marki, do tej pory niedostępne w Częstochowie, podnosząc tym samym atrakcyjność Galerii Jurajskiej na lokalnym rynku, przede wszystkim w oczach rodziców. Ci zyskują natomiast unikalny w regionie sklep z jedną z najszerszych ofert zabawkarskich - mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Marka dopasowana do rynku

Dla Galerii Jurajskiej pozyskanie nowego najem ma kluczowe znaczenie dla umocnienia pozycji na lokalnym rynku - obecnie Galeria Jurajska jest centrum nr 1 w Częstochowie pod względem wyboru klienta. Rodziny z dziećmi do 14 roku życia stanowią tutaj aż 47% odwiedzających częstochowską galerię.

- Pojawienie się salonu Toy Planet jest z jednej strony efektem rozwoju samej sieci, z drugiej efektem konsekwentnie realizowanej strategii galerii, której celem jest dopasowanie portfolio najemców do potrzeb i oczekiwań klientów z tutejszego rynku, w tym przypadku ważnych dla nas rodzin z dziećmi - podsumowuje Katarzyna Korpak.

INK

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 41 000 zł, lokal od 30m2 – od 52 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: 800 zł + 1% od obrotu/miesiąc
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram