Total buduje sieć stacji partnerskich 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Total

Total rozpoczyna nowy projekt w Polsce. Koncern będzie budować sieć stacji partnerskich. Planuje się, że w ciągu najbliższych dwóch lat sieć powiększy się do co najmniej 100 punktów. 

Jak dowiedzieliśmy się w centrali Total Polska, ambitne plany Total to nie tylko otwarcie dwóch pierwszych stacji paliw, ale rozszerzenie swojej działalności do co najmniej 100 punktów w przeciągu najbliższych dwóch lat. Na tym etapie większość stacji paliw Total będzie zlokalizowana w zachodniej i południowej Polsce. Plan rozwoju zakłada również rozszerzenie obszaru działalności na inne regiony kraju.

Znane na całym świecie staje paliw Total to obsługa ponad 4 mln klientów dziennie. Koncern prowadzi ponad 15 tys. stacji paliw na całym świecie, wciąż rozwijając swoją sieć. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń koncernu, Total Polska postanowił wejść na rynek detalicznej sprzedaży paliw.

Naszym priorytetem jest budowanie relacji z partnerami dzielącymi naszą pasję do wysokiej jakości produktów i usług – powiedział Thibaud de Lisle, dyrektor generalny Total Polska.

Od marca 2015 roku klientom flotowym zostanie umożliwione korzystanie z kart paliwowych Eurotrafic w Polsce, a także na ponad 12 tys. stacji w całej Europie.

INK 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram