TOP 10 największych sieci gastronomicznych na świecie

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 marca 2013
Kategoria:

O czym marzy każdy twórca konceptu gastronomicznego? O tym, by jego koncept rozwinął się w prężną sieć, a z czasem by stał się marką globalną – najlepiej taką, jak McDonald’s czy Subway.
 

 
.
Aby przekroczyć magiczną granicę zarezerwowaną dla najlepszych, trzeba sukcesywnie budować świadomość marki wśród konsumentów. Sieci, które omawiamy w raporcie, swój sukces zawdzięczają tradycji, która była budowana przez dziesięciolecia, a dziś ich model biznesu jest tylko doskonalony.

Fast Food jest najszybszy

Mimo że od kilkunastu lat można dostrzec coraz silniejszy trend zdrowego odżywiania się, to nadal sieci z sektora fast-food rozwijają się najszybciej. Czy chodzi zatem o to, żeby zjeść tanio i szybko czy wolno i zdrowo? Wyniki badań konsumenckich nie pozostawiają złudzeń – ma być tanio, szybko i smacznie. Jak to zwykle bywa, cyfry mówią o nas całą prawdę.

Rok 2013 przyniósł zaskakujące zmiany na światowym rynku gastronomicznym. Jakie? Pełny raport, przygotowany przez zespół ekspertów Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, opublikowany jest na łamach najnowszego magazynu Franczyza&Biznes, który jest dostępny w dobrych salonach prasowych na terenie całego kraju.

W pierwszym numerze można przeczytać także o przemijającej modzie na fotodepilację, dowiedzieć się skąd wziąć pieniądze na własny biznes oraz zapoznać się z dziesięcioma najlepszymi franczyzami 2012 roku. Poza tym najświeższe informacje z rynku franczyzowego w Polsce i baza ofert franczyzowych – warto zapoznać się z magazynem osobiście.

.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram