To działa! Sprawdzona marka równa się sukces

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 marca 2012
Kategoria:
grene_logo_noc

System franczyzowy Grene ruszył pełną parą. W środę 14 marca został otwarty 89 punkt w sieci sklepów rolniczo-technicznych.

 

 

 

Sklep w Stawkach k. Aleksandrowa Kujawskiego jest drugim sklepem otwartym w systemie franczyzowym GRENE. Jego oferta sprzedażowa jest dopasowana szczególnie do potrzeb rolników, warsztatów mechanicznych, ale także  gospodarstw domowych i działek ogrodniczych. Niewątpliwie sklep ten wpisuje się idealnie w potrzeby lokalnego rynku rolniczego Aleksandrowa Kujawskiego  i okolic, a przy okazji także w strategię rozwoju sieci sklepów rolniczo-technicznych w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Zaopatrzenie sklepu obejmuje szeroki asortyment. Są to między innymi części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markowa odzież robocza GRENE i artykuły BHP, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm. Sklep o powierzchni 200m został zaprojektowany zgodnie z wewnętrzną i zewnętrzną wizualizacją obowiązującą w całej sieci.

Ale to nie koniec. W 2012 roku chcemy poszerzyć liczbę sklepów sieci detalicznej do blisko 100 placówek. Ilość zgłoszeń napływających od kandydatów potwierdza bardzo duże zainteresowanie naszym systemem. Przyjęta strategia pozwoli nam w kolejnych latach na zbudowanie silnej sieci sprzedaży gotowej zaspokoić potrzeby rolników w Polsce – mówi Leszek Niewiedziała, Kierownik Działu Franczyzy GRENE.

Marka GRENE jest niekwestionowanym liderem w zaopatrywaniu rolnictwa i przemysłu w Polsce, za którym stoi wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami na rynku.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram