TESCO testuje format convenience przy stacji Orlen

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 października 2014
Kategoria:
TESCO testuje format convenience przy stacji Orlen; Foto: Orlen

TESCO testuje format convenience przy stacji Orlen; Foto: Orlen

PKN Orlen i TESCO testują nowy format sklepu typu convenience na stacjach sieci Orlen. Pierwszy obiekt w tej konwencji został otwarty w Warszawie. W ramach programu testowego, planowane jest stworzenie 10 sklepów TESCO express na wybranych stacjach paliw Orlen na terenie całej Polski. Program pilotażowy potrwa rok.

Jak podaje polski koncern paliwowy, zaobserwowane w ostatnich latach zachowania zakupowe wskazują, że klienci stacji oczekują nie tylko wysokiej jakości produktów i usług związanych z branżą paliwową, ale także coraz bardziej rozszerzonej oferty produktów. Współpraca obu firm jest próbą odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów oraz zmieniające się trendy na rynku.

TESCO express na stacjach Orlen to nie tylko nowa marka i wnętrze, ale przede wszystkim znacznie poszerzony asortyment oferujący świeże produkty, w tym owoce i warzywa na wagę, produkty brandowe i marki własne firmy TESCO. Klienci będą mogli korzystać w nowych sklepach TESCO express zarówno z kart Vitay (Orlen), jak i zbierać punkty na kartach Clubcard (TESCO). Pierwsza tego typu stacja na powstała na ul. Bennetta 2 (przy lotnisku Okęcie) w Warszawie.

Podejmując współpracę pilotażową z TESCO  liczymy na wypracowanie rozwiązań, które zapewnią naszym klientom wygodę i szybkość dokonywania codziennych zakupów podczas wizyty na stacji paliw. Liczymy, że efekty naszej współpracy spotkają się z uznaniem naszych obecnych klientów i zachęcą nowych nabywców do odwiedzania stacji naszej sieci – powiedział Marek Balawejder, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 3 grudnia 2021
Potężna kara dla Eurocash
Data dodania: 1 grudnia 2021
Nowy koncept franczyzowy sieci Gruby Benek
Data dodania: 30 listopada 2021
ZPPHiU przeciwny wprowadzaniu nowych opłat na rzecz centrów handlowych
Data dodania: 29 listopada 2021
Grene podąża za trendami
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram