TESCO testuje format convenience przy stacji Orlen

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 października 2014
Kategoria:
TESCO testuje format convenience przy stacji Orlen; Foto: Orlen

TESCO testuje format convenience przy stacji Orlen; Foto: Orlen

PKN Orlen i TESCO testują nowy format sklepu typu convenience na stacjach sieci Orlen. Pierwszy obiekt w tej konwencji został otwarty w Warszawie. W ramach programu testowego, planowane jest stworzenie 10 sklepów TESCO express na wybranych stacjach paliw Orlen na terenie całej Polski. Program pilotażowy potrwa rok.

Jak podaje polski koncern paliwowy, zaobserwowane w ostatnich latach zachowania zakupowe wskazują, że klienci stacji oczekują nie tylko wysokiej jakości produktów i usług związanych z branżą paliwową, ale także coraz bardziej rozszerzonej oferty produktów. Współpraca obu firm jest próbą odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów oraz zmieniające się trendy na rynku.

TESCO express na stacjach Orlen to nie tylko nowa marka i wnętrze, ale przede wszystkim znacznie poszerzony asortyment oferujący świeże produkty, w tym owoce i warzywa na wagę, produkty brandowe i marki własne firmy TESCO. Klienci będą mogli korzystać w nowych sklepach TESCO express zarówno z kart Vitay (Orlen), jak i zbierać punkty na kartach Clubcard (TESCO). Pierwsza tego typu stacja na powstała na ul. Bennetta 2 (przy lotnisku Okęcie) w Warszawie.

Podejmując współpracę pilotażową z TESCO  liczymy na wypracowanie rozwiązań, które zapewnią naszym klientom wygodę i szybkość dokonywania codziennych zakupów podczas wizyty na stacji paliw. Liczymy, że efekty naszej współpracy spotkają się z uznaniem naszych obecnych klientów i zachęcą nowych nabywców do odwiedzania stacji naszej sieci – powiedział Marek Balawejder, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram