Tesco sprzedał licencję na F&F w Rosji 

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 marca 2015
Kategoria:
Foto: F&F

F&F, odzieżowa marka należąca do Tesco otworzy w czerwcu tego roku swoje pierwsze sklepy w Rosji – poinformowała agencja Reuters.

Jak podał franczyzobiorca konceptu Debruss, dwa pierwsze sklepy zostaną otwarte w czerwcu br. w Moskwie. W sierpniu firma uruchomi trzeci sklep pod szyldem brytyjskiej marki. Placówki będą działać w moskiewskich centrach handlowych. Tesco nie komentuje tych planów. W lutym ub.r. źródła bliskie inwestycji podawały, że spółka Debruss będzie partnerem marki w Rosji. 

F&F jest międzynarodową marką odzieżową. Swoje korzenie ma w Wielkiej Brytanii, gdzie jest dostępna od 2000 roku. Pierwsze sukcesy marka osiągała równolegle w Irlandii. W 2008 roku odzież F&F trafiła również do Czech, Słowacji, Węgier i Polski, a dwa lata później do Malezji, Tajlandii, Korei Południowej, Chin oraz Turcji. Obecnie marka F&F jest obecna w 11 krajach i w ponad 2000 sklepów, 700 z nich znajduje się na terenie Europy Centralnej i Turcji.

INK 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram