Tenzi Auto Detailing we franczyzie - amerykański sposób na wieczną młodość samochodów

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 października 2012
Kategoria:
tenzi1

Spółka Tenzi wprowadziła na rynek nową sieć franczyzową Tenzi Auto Detailing. Koncept skierowany jest do przedsiębiorców, którzy chcą zostać właścicielem specjalistycznego pawilonu do auto detailingu.

Auto Detailing to zaawansowany technologicznie proces mycia i zabezpieczania samochodów.

Spółka Tenzi od lat w swoich laboratoriach udoskonala formuły i technologie kosmetyków do aut. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na wyprodukowanie specjalistycznych środków czyszczących, pielęgnacyjnych i zabezpieczających. Polski rynek dojrzał już do tego zachodniego trendu. Kierowcom nie wystarczają już nawet najlepsze myjnie. Oczekują kompleksowej i fachowej usługi, gdyż zdają sobie sprawę, że to inwestycja. Dodatkowo w czasach kryzysu ekonomicznym wydaje się pedantycznie dbać o auto niż kupować nowe – podkreśla Krzysztof Fedorowicz, Dyrektor Zarządzający.

Większość kierowców uważa, że regularne korzystanie z myjni sprawi, że samochód będzie wyglądał jak nowy. Nic bardziej mylnego. Nieumiejętne mycie auta, korzystanie z myjni automatycznych albo domowych środków czyszczących przynosi więcej szkód niż moglibyśmy przypuszczać.

Miłośnicy motoryzacji, kolekcjonerzy sportowych i zabytkowych aut są zgodni. Dbanie o nienaganną prezencję pojazdów nie jest zwykłą fanaberią, tylko koniecznością. Jednak taką, która szybko może stać się hobby. Ale nie trzeba być wielkim znawcą aut, żeby przekonać się, że profesjonalna pielęgnacja samochodu to nie tylko przyjemność, ale także świetna inwestycja. Zadbane auto jest przecież wizytówką jego właściciela. Wpływa na jego prestiż. Łatwo je także sprzedać.

Franczyzobiorca może wybrać jeden spośród siedmiu rodzajów pawilonów. Do jego dyspozycji będzie 46 specjalistycznych preparatów do auto detailingu oraz 48 niezbędnych akcesoriów. Preparaty posiadają atesty, spełniają normy najwyższej jakości.

Franczyzobiorca otrzyma również pakiet szkoleń, odzieży, a także materiałów promocyjnych. Koszt pakietu startowego ze szkoleniem z własnym budynkiem – 20-40 tys. złotych. Koszt pakietu startowego ze szkoleniem z pawilonem Tenzi – 80-250 tys. złotych.

Przystąpienie do sieci wiąże się z opłatą licencyjną w wysokości 10 tys. zł, oraz opłatą bieżącą – 500 zł netto miesięcznie. Sieć ma być budowana w miastach w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram