Teletorium w każdej dużej galerii

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 września 2010
Kategoria:
teletorium_photoTaki jest plan sieci na najbliższy okres. Jego realizacja nie wydaje się być zbyt odległa, zwłaszcza, że Teletorium powiększa się o 1-2 sklepy miesięcznie.

Sieć Teletorium działa na rynku od 2001 r., jej właścicielem jest firma TelforceOne, jeden z największych dystrybutorów akcesoriów GSM. Obecnie do sieci należy 69 stoisk na terenie największych galerii handlowych w Polsce.

– We wrześniu otworzyliśmy dwa nowe stoiska: w Galerii Graffica w Rzeszowie i w Legnicy, w centrum handlowym Auchan. Docelowo chcielibyśmy się znaleźć w każdej dużej galerii handlowej – mówi Agnieszka Kozieł z działu marketingu sieci Teletorium.

W trakcie negocjacji są już kolejne otwarcia przy współpracy z kontrahentami z różnych miast. Firma oferuje pomoc w ustaleniu i pozyskaniu atrakcyjnej lokalizacji, ale jest także otwarta na propozycje potencjalnego franczyzobiorcy.

Teletorium zapewnia, że odkryło niszę w branży GSM, która bardzo dobrze się rozwija. Mowa o sieci sprzedaży tanich akcesoriów do aparatów telefonicznych w połączeniu ze sprzedażą telefonów bez simlock`a i serwisem GSM w centrach handlowych.

– Na bieżąco otwierane stoiska - jedno, dwa miesięcznie - wskazują na dynamiczny rozwój tego rynku – mówi Agnieszka Kozieł. Dodaje, że dzięki przynależności do grupy kapitałowej TelforceOne, sklepy Teletorium mogą liczyć na atrakcyjne upusty cenowe i szybki dostęp do akcesoriów, co daje im przewagę nad otoczeniem konkurencyjnym.

Stoisko Teletorium ma zwykle postać wyspy w centrum handlowym. Koszt jego uruchomienia to ok. 35-40 tys. zł. Kwota ta pokrywa zakup towaru i podstawowego wyposażenia stoiska jak komputer, drukarka, kasa fiskalna itp. – Zwrot nakładów mocno zależy od umiejętności handlowych franczyzobiorcy. Podpowiadamy naszym franczyzobiorcom, jak efektywnie sprzedawać i jak zrobić optymalne zatowarowanie, żeby w krótkim czasie osiągnąć zadowalające wyniki sprzedaży – dodaje Piotr Andrzejewski, który zarządza franczyzą w sieci Teletorium.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram