Telepizza testuje rynek małych miast

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 czerwca 2014
Kategoria:
Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych

Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych. Foto: Franczyzawpolsce.pl

Do tej pory otwieraliśmy lokale w dużych aglomeracjach. Od roku testujemy lokal w małej miejscowości. Testy wypadają pozytywnie. Śmiało możemy wchodzić do małych miast – mówi nam Artur Gaweł, kierownik operacyjny Telepizza Poland.

Telepizza to marka, która poza Polską znana jest w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia i Kolumbia. Pierwszy lokal powstał w Artur Gaweł, kierownik operacyjny Telepizza Polandsercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy. W Polsce tej pory marka była widoczna w dużych miastach. Ma to jednak się zmienić.

Jak powiedział kierownik operacyjny Telepizza Poland Artur Gaweł, firma chce otwierać lokale również w małych miejscowościach - do 20 tys. mieszkańców.

Od roku testujemy działalność lokalu w małej miejscowości. Testy wypadają pozytywnie. Możemy śmiało wchodzić do kolejnych małych miast – zaznacza.

Od początku tego roku firma podpisała sześć kolejnych umów franczyzowych. Nowe lokale zostaną otwarte m.in. w Mielcu i Stalowej Woli. W czerwcu br. nowa pizzeria pojawi się też w Poznaniu.

Wychodzimy też na kolejne rynki zagraniczne. Tym razem pojawimy się w Rosji. Na początek będzie to Moskwa. W ciągu czterech lat planujemy uruchomić około 25 lokali na rynku rosyjskim – dodaje Artur Gaweł.

Sieć pizzerii Telepizza składa się z ponad 1000 lokali. Do Polski marka weszła w 1992 roku. Obecnie sieć krajowa liczy 113 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 roku systemowi franczyzowemu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram