Telepizza szturmuje czeski rynek

Autor: Redakcja
Data dodania: 28 marca 2017
Kategoria:
Foto: Jakub Šlezar i Giorgio Minardi
Forty's Pizza, która będzie rozwijać sieć na terenie tego kraju.

Hiszpańska sieć pizzerii zawarła umowę o współpracy z czeską firmą Forty's Pizza, która będzie rozwijać sieć na terenie tego kraju.

Telepizza ma obecnie w Czechach 10 punktów sprzedaży i spodziewa się, że w ciągu najbliższych 3 lat ta liczba wzrośnie ponad dwukrotnie.
Jak podała hiszpańska sieć pizzerii, porozumienia z wiodącymi firmami na kluczowych rynkach stanowią istotną część planów Telepizzy, mających na celu szybki rozwój międzynarodowy. Nowa spółka joint venture będzie prowadzona przez założyciela Forty's Pizza, przedsiębiorcę Jakuba Šlezara.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Forty's Pizza, ponieważ jest to kolejny krok w kierunku osiągnięcia naszych ambitnych planów ekspansji. Republika Czeska to fantastyczna okazja, aby wykorzystać nasz potencjał rozwoju sieci franczyzowej w Europie Środkowej – powiedział prezes International Telepizza Giorgio Minardi.

Właściciel i założyciel firmy Forty's Pizza Jakub Šlezar, dodał z kolei, że cieszy się z powodu dołączenia do tak świetnej organizacji, która pomoże rozwijać firmę Telepizza w Czechach.

Telepizza działa obecnie w ponad 20 krajach. W ramach aktualnej strategii rozwoju firma planuje wejście na kolejne rynku za pomocą masterfranczyzy. Pod tym szyldem funkcjonuje1 389 lokali na całym świecie (454 własnych i 935 franczyzowych).

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram