Telepizza powiększa sieć w Warszawie

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 lutego 2012
Kategoria:
telepizza-nowylokal

telepizza-nowylokal

Telepizza otworzyła nowy lokal w Warszawie. Do końca roku spółka chce otworzyć jeszcze przynajmniej dziesięć pizzeri. Jak zapowiada Iwona Olbryś, Dyrektor Generalny Telepizzy, prowadzone są również rozmowy z restauratorami, którzy chcą działać pod szyldem hiszpańskiej sieci.

Nowy lokal otwarty został w systemie franczyzowym, co jak zauważa Iwona Olbryś dyrektor Generalny Telepizzy jest zgodne z jednym z głównych założeń firmy. – Rozwój przez franczyzę to podstawowe założenie rozwoju spółki. Cieszy mnie, że przedsiębiorcy widzą potencjał, jaki stanowi marka Telepizza i decydują się na otwieranie lokali właśnie pod naszym szyldem. Prowadzimy obecnie rozmowy z kilkoma restauratorami, którzy są zainteresowani działalnością pod marką Telepizza. Mam nadzieję, że jeszcze przed EURO 2012 uda nam się część z nich zakończyć pomyślnie – zakończyła dyrektor Generalny Telepizzy.

Nowy lokal Telepizzy mieści się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Obrzeżnej 1c.

Telepizza to marka, która poza Polską znana jest w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia czy od niedawna również Chiny. Pierwszy lokal powstał w sercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy. Sieć utworzona we wspomnianych krajach składa się z ponad 1000 lokali. Do Polski Telepizza zawitała w 1992 r. Pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy 115 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram