Telepizza poszukuje franczyzobiorców ze Śląska

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 marca 2013
Kategoria:

Telepizza intensywnie inwestuje w rozwój swojej sieci. Aktualnie poszukiwani są franczyzobiorcy z Tychów, Gliwic i Bytomia. 

Od początku 2013 sieć powiększyła się o 5 nowych placówek, a dalszy rozwój to założenia na ten rok.

Aby przystąpić do sieci trzeba dysponować kwotą minimalną na poziomie 120 tys. zł. Wszystko zależy jednak od powierzchni danego lokalu (nie może być mniejszy niż 100 mkw.), stanu technicznego oraz stopnia ingerencji w stan obecny.

Opłata wstępna wynosi 10 tys. zł, opłaty bieżąca i marketingowa zależą od osiąganego obrotu oraz okresu przynależności do sieci. Przez zawarciem umowy franczyzowej Telepizza zapewnia analizę rynku oraz pomoc przy określeniu zakresu niezbędnych wydatków na  dostosowanie pizzerii do wymogów sieci.

Telepizza Poland należy do Grupy Telepizza, która posiadając niemal 1000 restauracji, należy do liderów na rynku pizzerii w takich krajach jak Polska, Hiszpania, Portugalia, Chile, Peru oraz Kolumbia. Pierwszy lokal powstał w sercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy. Do Polski Telepizza zawitała w 1992 r. Obecnie sieć krajowa liczy ponad 120 restauracji. System franczyzowy firmy wprowadzono z powodzeniem w 2001 roku i aktualnie w ramach sieci ponad połowa lokali prowadzona jest przez franczyzobiorców.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram