Telepizza ma więcej franczyzobiorców z dużych miast

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 czerwca 2010
Kategoria:
telepizza_klienciWkrótce zostaną uruchomione lokale w Olsztynie, Wrocławiu i w Warszawie. Firma wciąż czeka na zgłoszenia kolejnych chętnych ze stolicy Wielkopolski, Małopolski i Dolnego Śląska.

Promocja „Trzy miesiące gratis” wprowadzona ponad dwa miesiące temu już procentuje. Zapytań o franczyzę w Telepizzy jest coraz więcej, głównie z dużych miast. Tam bowiem zwolnieni przez trzy miesiące z opłaty franczyzowej  inwestorzy mogą zyskać najwięcej.

Telepizza planuje w tym roku otworzyć ok. 10 nowych lokali franczyzowych. Pierwsze półrocze przyniosło pięć otwarć: w Brzegu i Płońsku, a także w Kielcach, Szczecinie i Łodzi.

- W kolejnych miesiącach będziemy otwierać pizzerie głównie w największych miastach. Wkrótce dwa franczyzowe lokale ruszą w Warszawie. W planach jest też Olsztyn i Wrocław. Liczymy także na franczyzobiorców z Poznania i Krakowa – wylicza Tadeusz Kościuszko, kierownik ds. franczyzy w Telepizzy.

I przypomina, że wszystkich nowych inwestorów obejmie promocja „Trzy miesiące gratis”. Oznacza to, że przez trzy miesiące nie będą oni uiszczali opłaty franczyzowej uzależnionej od obrotu i wnoszonej po przekroczeniu progu 50 tys. zł przychodów miesięcznie. - Pizzerie w dużych miastach nie mają najmniejszego problemu z wygenerowaniem wyższej sprzedaży już w pierwszych miesiącach działalności – podkreśla Tadeusz Kościuszko.

Do sieci należy obecnie ok. 120 pizzerii, z czego mniej więcej połowa to lokale własne, pozostałe zaś należą do ok. 40 franczyzobiorców. Niektórzy inwestorzy mają bowiem po 2-3 placówki.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram