Telepizza kusi smakiem własnego biznesu

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 grudnia 2014
Kategoria:
Foto: Telepizza

Foto: Telepizza

Hiszpańska sieć pizzerii kontynuuje rozwój na polskim rynku. Od stycznia 2014 roku firma otworzyła 8 nowych placówek, a do końca roku powstanie kolejna. Operator sieci ogłasza również, że szuka franczyzobiorców na terenie całej Polski. 

Plan rozwoju sieci na przyszły rok zakłada uruchomienie kilkunastu nowych pizzerii, z czego kilka ma powstać w pierwszym kwartale.

Jak mówi Leszek Nowak, manager ds. ekspansji Telepizza Poland, marka już wytypowała kilkadziesiąt miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców, gdzie w ciągu trzech lat powstaną kolejne pizzerie.

Telepizza otwarta jest również na działalność w mniejszych miastach, gdzie weryfikacja rynku wypada pozytywnie. Artur Gaweł, kierownik operacyjny Telepizza Poland mówił nam wcześniej, że firma chce otwierać lokale w małych miejscowościach - do 20 tys. mieszkańców.

Od 2013 roku testujemy działalność restauracji w takich lokalizacjach. Testy wypadają pozytywnie. Możemy śmiało wchodzić do kolejnych małych miast – zaznaczył.

Operator sieci informuje, że poszukuje partnerów franczyzowych na terenie całego kraju. Koszt inwestycji w pizzerię Telepizzy wynosi od 100 do 200 tys. zł. Kwota zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Sieć zapewnia franczyzobiorcy szkolenia przed rozpoczęciem działalności i w trakcie prowadzenia biznesu m.in. z zarządzania personelem, obsługi klienta i oferty. Jednorazowa opłata licencyjna wynosi 10 tys. zł na 10 lat. Dodatkowo sieć oferuje elastyczny system opłat miesięcznych w zależności od osiąganej sprzedaży. Obecnie na naszym rynku funkcjonuje 115 placówek Telepizzy.

INK

Zainteresowanych współpracą z siecią Telepizza, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram