Tegoroczne easyFairs FOOD-to-GO coraz bliżej

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 kwietnia 2010
Kategoria:
easy_fairsMajowe targi easyFairs FOOD-to-GO w Krakowie to wydarzenie którego nie powinna opuścić żadna osoba planująca biznes w gastronomii. Są jedyną imprezą w branży, podczas której obok firm oferujących kompleksowe wyposażenie barów, pizzerii, restauracji czy firm cateringowych zaprezentują swoją ofertę również sieci franczyzowe.

Swój udział w Salonie Franczyzy potwierdziły już takie sieci jak Subway, Telepizza, Zielony Smok, Mr Hamburger, Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza i Świat Lodów. Lista wystawców jest jednak nadal otwarta, dlatego warto śledzić informacje pojawiające się na łamach portalu franczyzawpolsce.pl. Aby uzyskać bezpłatny wstęp na targi, wystarczy zarejestrować się na stronie www.easyfairs.com/ftg-polska.

Wydarzeniem towarzyszącym imprezie są warsztaty learnShops™ odbywające się równolegle z targami. Bezpłatne dla wszystkich odwiedzających prezentacje poprowadzą przedstawiciele sieci franczyzowych, m.in. Subway, Telepizza oraz Świat Lodów. Z kolei Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych, patron merytoryczny Salonu, zaprezentuje podczas warsztatów istotne dla franczyzobiorców wnioski płynące z przygotowanego niedawno raportu o franczyzie w gastronomii. Szczegółowy harmonogram warsztatów będzie dostępny już wkrótce.

Dokładny termin Salonu Franczyzy to 18-19 maja, natomiast miejscem jest hala Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41 a w Krakowie. Pierwszego dnia targi są otwarte od godz. 10.00 do 17.00, natomiast drugiego dnia od 10.00 do 16.00.

easy_fairs_logo

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram