Tego u nas jeszcze nie było!

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 kwietnia 2009
Kategoria:
zozolandia_logo.jpg

zozolandia_logo.jpgO tym, czym są Zozole, gdzie powstaną Zozolandie i jak do tego wszystkiego ma się franczyza w rozmowie z portalem www.franczyzawpolsce.pl wyjaśnia przedstawiciel firmy DR-International Polska Krzysztof Dybiec.

Od kiedy działa firma?
Firma w tej formie, czyli DR-International Polska sp. z o.o. działa od listopada 2007 niemniej jednak jej udziałowcy prowadzą działalność gospodarczą w różnej formie od 1989 roku. Spółka została założona właśnie w celu tworzenia wewnętrznych placów zabaw Zozolandia.

Skąd nazwa?
zozolandia_fotka1.jpgKońcem 2007 roku została podpisana umowa licencyjna na wykorzystanie marki Zozole - Zakładów Przemysłu Cukierniczego Mieszko w placach zabaw Zozolandia na terenie całego kraju. Po podpisaniu umowy do połowy 2008 roku tworzono punkt pilotażowy w Wodzisławiu Śląskim. Po jego uruchomieniu 3 lipca 2008 zlecono Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych w Warszawie prace nad utworzeniem podręcznika operacyjnego oraz wszelkich dokumentów związanych z uruchomieniem franczyzy. W związku z tym, że podręcznik bardzo szeroko i szczegółowo opisuje nasze know how prace zakończyły się w połowie marca 2009.

Kiedy ruszy pierwszy plac zabaw we franczyzie?
W tej chwili rozpoczynamy proces pozyskiwania franczyzobiorców i na dniach zostanie opracowany schemat ich pozyskiwania oraz akcji marketingowo reklamowej. Planowane rozpoczęcie procesu to koniec kwietnia tego roku. Prowadzone są rozmowy z firmami które w miedzy czasie zgłosiły swój akces .

Czy mają Państwo konkurencję, która działa podobnie do Zozolandii?
Żadna firma na rynku nie działa franczyzowo w tym zakresie. Nie powstały ogólnopolskie sieci placów zabaw działające w tej formie i na takich powierzchniach, a co dopiero pod znaną już dzieciom marką, jaką są Zozole.

Skąd więc pomysł na franczyzę?
zozolandia_fotka.jpgNasze doświadczenie zawodowe, pozyskana przez szereg lat wiedza praktyczna i teoretyczna pozwoliła nam zdobyć poważnego partnera w kreowaniu nowej, a jakby nie nowej marki Zozolandia. Zawsze interesowały nas duże projekty zakrojone na szeroką skalę i dojrzeliśmy do ich realizacji. Całe know how mieliśmy już w głowie i na papierze potrzebowaliśmy tylko specjalistów z ARSS, aby uporządkowali zebraną wiedzę i materiały w podręcznik operacyjny. Do franczyzy w tej branży skłoniła nas także dosyć duża blokada konkurencyjna oraz chęć stworzenia placówek w całym kraju prowadzonych z najwyższą starannością w celu zaspokojenia potrzeb dzieci i ich rodziców

Jakie macie plany na 2009 rok?
W 2009 roku planujemy pozyskać partnerów do otwarcia naszych punktów franczyzowych. Do końca roku jesteśmy w stanie zaangażować się w powstanie około 5 placówek, zależy nam na szybkim rozwoju sieci, dlatego też dla pierwszych 5 chętnych franczyzobiorców przygotowaliśmy promocyjne warunki opłat franczyzowych

Agnieszka Grabuś, 2 kwietnia 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram