Technologia ułatwia pracę agentom INSIA

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 sierpnia 2015
Kategoria:
Aleksandra Lejewska, Marketing Manager INSIA
Aleksandra Lejewska, Marketing Manager INSIA

W INSIA wiemy, że dla naszych Partnerów musimy się cały czas rozwijać, żeby dostarczać im narzędzia dzięki, którym mogą zwiększać efektywność swoich działań.

W branży ubezpieczeń jak i w wielu innych ważna jest technologia, dostęp do informacji, łatwa i szybka komunikacja. To co nas odróżnia od wielu innych przedsiębiorców, to mobilność. Wielu z naszych partnerów, pracuje w terenie, odwiedzają swoich klientów w ich miejscu pracy, domu. Dlatego też INSIA wychodząc na przeciw potrzebom naszych partnerów stworzyła Aplikację Ubezpieczenia.

Zadbaliśmy o czytelność aplikacji, atrakcyjny i wygodny interfejs, ważne aby mimo kilku funkcji aplikacja była wygodna w użyciu. Aplikacja UBEZPIECZENIA INSIA zawiera ważne kontakty do wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, agent ma wszystko pod ręką i w jednym miejscu. „Aplikacja“ pomaga agentom w usprawnieniu obsługi swoich klientów. Bardzo często klient w przypadku szkody dzwoni do swojego agenta ponieważ nie wie jak i gdzie zgłosić szkodę. Pośrednik ubezpieczeniowy mając aplikację ma wszystkie numery pod ręką i w jednym miejscu i w łatwy sposób może przesłać je do klienta za pomocą SMS.

Aplikacja Ubezpieczenia INSIA działa na urządzeniach przenośnych, na razie jedynie na oprogramowaniu Android, ale będziemy w najbliższym czasie poszerzali również na iOS.

Dzięki innowacyjnym aplikacjom mobilnym ważne informacje i cenne funkcje są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w każdym miejscu, ułatwiają więc znacznie pracę poza biurem, a nasi Partnerzy właśnie tak często pracują.

Jesteśmy przekonani. że warto korzystać z naszej aplikacji, tym bardziej że jest ona łatwo dostępna, bezpłatna i prosta w użyciu.

Przygotowała: Aleksandra Lejewska Marketing Manager INSIA

 Więcej na temat APLIKACJI UBEZPIECZENIA www.insia.pl/AplikacjaUbezpieczenia

INSIA jako część grupy Marsh & McLennan Companies działając z sukcesem od ponad 20 lat, tworzy największą siecią pośrednictwa w Europie Środkowej. Oferujemy naszym Partnerom unikalne warunki na ryku ubezpieczeń: przejrzysty system rozliczenia prowizyjnego opartego na konkurencyjnych stawkach, kształtowanie planów sprzedażowych wg swoich możliwości, szeroką paletę produktów ubezpieczeniowych, unikalny system informatyczny oraz wsparcie marketingowe. Jeżeli szukasz idealnego środowiska do współpracy i rozwoju – dołącz do nas i zbuduj swój biznes z INSIA!

Osoby zainteresowane współpracą franczyzową z INSIA zapraszamy do naszej bazy konceptów sieciowych. 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram