taniarachunkowosc.pl ma 100 oddziałów franczyzowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 października 2017
Kategoria:
Foto: taniarachunkowosc.pl

Sprawdzona licencja prowadzenia biura rachunkowego przyciąga coraz więcej przedsiębiorców, którzy decydują się na współpracę we franczyzie – mówi Tomasz Pytlos, właściciel sieci taniarachunkowosc.pl.

Marka taniarachunkowosc.pl® to sieć biur rachunkowych działających na terenie całej Polski,a także za granicą. Biura funkcjonujące pod tą marką specjalizuje się w prowadzeniu szeroko rozumianej księgowości, świadczą usługi kadrowo – płacowe. Specjaliści pracujący w ramach sieci doradzają też osobom, które dopiero chcą wystartować ze swoją działalnością gospodarcza.
– Nie zamierzamy poprzestać na 100 działających oddziałach franczyzowych. Sieć ciągle się rozwija, zgłaszają się do nasz kolejni przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani prowadzeniem biura pod marką taniarachunkowosc.pl – zaznacza w rozmowie z serwisem franczyzawpolsce.pl właściciel sieci Tomasz Pytlos.  
Dodaje, że większość z franczyzobiorów to osoby z doświadczeniem w księgowości, którzy wcześniej działali jako indywidualni przedsiębiorcy. Dlaczego zdecydowali się na przystąpienie do sieci franczyzowej?
– Przede wszystkim z powodu reklamy biur o ogólnopolskim zasięgu, którą zapewniamy swoim partnerom. Przedsiębiorca działający indywidualnie nie jest w stanie prowadzić działania marketingowo-reklamowe na taką skalę, generowało by to zbyt wysokie koszty – wyjaśnia Tomasz Pytlos.  
Oferta współpracy biznesowej sieci taniarachunkowosc.pl skierowana jest zarówno do małych, jednoosobowych działalności jak i dużych firm. Wśród korzyści dla franczyzobiorcy jest także brak opłaty za przystąpienie do sieci oraz korzystanie z wypracowanego i sprawdzonego pomysłu know- how.

Więcej szczegółów dotyczących działaniem w ramach sieci taniarachunkowosc.pl znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Uncategorised

Data dodania: 10 lipca 2017
Od paczki do globalnego biznesu
Data dodania: 7 lipca 2017
Tanie franczyzy mają moc
Data dodania: 5 stycznia 2016
Nasz sklep
Data dodania: 9 grudnia 2015
Sklep

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram