Ta sieć ma sposób na większy koszyk zakupowy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Organic Farma Zdrowia

Sieć sklepów ze zdrową żywnością zaoferowała swoim klientom bezpłatny magazyn „Jamie”. Jest jednak warunek – by otrzymać za darmo gazetę, trzeba dokonać zakupów za minimum 60 zł.

Pilotażowy magazyn „Jamie” pojawi się w sklepach Organic Farma Zdrowia na terenie całego kraju. Magazyn będzie dostępny bezpłatnie wyłącznie w sieci sklepów Organic Farma Zdrowia po dokonaniu zakupów za minimum 60 zł.

Jamie Oliver, mistrz kulinarny o bezpretensjonalnej osobowości i receptach na doskonałą kuchnię, zdobył serca smakoszy na całym świecie. Teraz również w Polsce na 100 stronach magazynu czytelnicy znajdą przepisy wykreowane na podstawie kuchni z całego świata, z uwzględnieniem naturalnych, sezonowych i dostępnych w polskich sklepach składników.

Jak powiedział Sławomir Chłoń, prezes zarządu Organic Farma Zdrowia współpraca z wydawnictwem Marquard Media Polska przy wprowadzeniu nowego magazynu kulinarnego na polski rynek, kreowanego przez wybitną postać w świecie kulinarnym, została od razu przyjęta przez firmę z entuzjazmem.

Dwumiesięcznik „Jamie” dotychczas wydawany, poza Wielką Brytanią, w 12 krajach świata, a dostępny w 45 krajach przyciąga zainteresowanie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pilotażowe wydanie będzie dostępne w sieci sklepów Organic Farma Zdrowia (w tym w sklepach Organic Farma Zdrowia, Tradycyjne Jadło, Organic Zielone Oko i Wega) na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym.

 

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram