Ta firma pomoże w finansowaniu Twojej inwestycji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Bonano
Sieć Lody Bonano pomaga sfinansować otwarcie własnej lodziarni.

Franczyzobiorcy, którzy zdecydują się na współpracę z największą polską siecią lodziarni mogą liczyć na pomoc w zakresie finansowania inwestycji.

Franczyzobiorcy, którzy decydują się na dołączenie do sieci lodziarni Lody Bonano, mogą liczyć na nasze pełne wsparcie, w tym również w zakresie finansowania inwestycji. Podmiotom stawiającym swoje pierwsze kroki w biznesie służymy pomocą m. in. w staraniach o uzyskanie dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z Państwowego Urzędu Pracy (wsparcie w wysokości do 22 tys. zł). Na podobną kwotę mogą liczyć firmy działające na rynku od minimum 6 miesięcy. Firmom takim pomagamy w stworzeniu wniosku o dofinansowanie na wyposażenie stanowiska pracy – mówi Rafał Kozłowski, dyrektor handlowy sieci Lody Bonano.

Oprócz tego, spółka współpracuje z firmą leasingową, dzięki czemu jest w stanie wesprzeć franczyzobiorców w kwestii leasingu maszyn do lodów.
Lody Bonano to największa franczyzowa sieć lodziarni. W ubiegłorocznym sezonie pod tym szyldem działało 222 punktów (w tym 220 lodziarni franczyzowych). Według raportu Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, firma zajęła drugie miejsce na liście największych sieci gastronomicznych rozwijających się poprzez franczyzę - pierwsze od lat zajmuje gigant segmentu fast food McDonald’s.

Jak informowała nas marka, do stycznia br. zostały podpisane kolejne 22 umowy na działalność pod szyldem Lody Bonano. W efekcie od tego roku charakterystyczne, żółto-zielone punkty pojawią się m. in. w Żurominie, Zabrzu, Radzyniu Podlaskim, Świeciu, Obornikach Wielkopolskich, Mosinie, Szamotułach, Nowym Tomyślu, Kartuzach, Radomiu, Mławie, Choroszczy, Opalenicy, Chodzieży, Morągu, Gostyniu, Aleksandrowie Kujawskim, Grójcu czy Sępólnie Krajeńskim.

Po więcej szczegółów na temat współpracy z marką Lody Bonano zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram