Szybki rozwój sieci Leasing-Expert

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 stycznia 2012
Kategoria:
Leasing-Experts_Koskie
Zdaniem przedstawicieli sieci, franczyza jest dużo korzystniejszym rozwiązaniem niż sieć partnerska, na którą decyduje się wiele firm z branży B2B.

Leasing-Experts specjalizuje się w pośredniczeniu w pozyskiwaniu leasingu i choć niedawno weszła w życie ustawa o leasing konsumenckim, to z tego produktu finansowego nadal w większości korzystają firmy. Jeszcze w połowie 2011 r. Leasing-Experts miał 7 jednostek franczyzowych, dziś jest ich już 33, a do otwarcia przygotowuje się 6 kolejnych.

- Franczyza jest dla nas alternatywą wobec rozwoju sieci mobilnych doradców. Sieć franczyzowa gwarantuje nam jednak większą stabilność współpracy z partnerami, wymaga też określonej inwestycji z ich strony, co podnosi poziom motywacji wśród osób prowadzących oddziały. Znaczenie ma dla nas też oczywiście strona finansowa przedsięwzięcia. Nie musimy inwestować własnych środków w otwarcie i utrzymanie kolejnych oddziałów, a jednocześnie otrzymujemy zastrzyk gotówki w postaci opłat franczyzowych, które przeznaczamy na inwestycje w rozwój naszego przedsięwzięcia – wyjaśnia Marcin Pawłowski, prezes Eurogroup Polska, firmy, która jest właścicielem sieci Leasing-Experts.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram