Szybka i tania wysyłka opon kurierem

Data dodania: 29 czerwca 2022
Szybka i tania wysyłka opon kurierem

Wysyłka części samochodowych, szczególnie tych o dość słusznych rozmiarach, często bywa dość problematyczna.

Wysyłając je, należy pamiętać nie tylko o odpowiednim wyczyszczeniu i przygotowaniu do transportu, ale również odpowiednim zabezpieczeniu, aby nie uszkodziły innych przesyłek w trakcie przewozu czy same nie zostały zniszczone. Jedną z najczęściej wysyłanych części samochodowych są opony. Czy można zrobić to tanio, szybko i skutecznie? Tak! Najlepiej na stronie brokera kurierskiego.

Jak właściwie przygotować opony do wysyłki kurierem?

Opony to dość problematyczny towar jeśli chodzi o pakowanie, jednak dzięki znajomości kilku dość istotnych zasad, można zrobić to skutecznie i co najważniejsze bezpiecznie - chroniąc zarówno opony, jak i pozostałe pakunki przed zniszczeniem.

Zanim do skutku dojdzie wysyłka opon kurierem - na przykład za pomocą tej strony
https://allekurier.pl/nadaj - należy wyczyszczone i osuszone opony zapakować. Tu przyda się solidne tekturowe, prostokątne pudełko - to najtańsza metoda wysyłki tego typu zawartości. Przed wysyłką opon najlepiej sprawdzić regulaminy konkretnego przewoźnika, bo kurierzy mają różne zasady odnośnie ich pakowania i przewozu.

Gdy wysyłka opon kurierem odbywa się poprzez zapakowanie ich w karton, warto zadbać o dostępność twardego wypełniacza - najpopularniejszym rozwiązaniem w tym przypadku jest styropian. Zastosowanie wypełnienia pozwala na usztywnienie wnętrza, a tym samym ustabilizowanie dość estetycznych opon, które w czasie transportu mogłyby po prostu doprowadzić do zniszczenia opakowania.

Czym jest broker kurierski i dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Broker kurierski jest firmą, zajmującą się pośredniczeniem pomiędzy kurierem a nadawcą przesyłki. Jest to pośrednik, który czasem potrafi wynegocjować naprawdę bardzo korzystne warunki umowy - zarówno dla indywidualnych klientów, wysyłających paczki sporadycznie, jak i klientów biznesowych, nadających regularnie dużo przesyłek krajowych lub zagranicznych.

Korzystając ze strony brokera kurierskiego, a nie konkretnego przewoźnika, jak DPD czy UPS, możliwe jest osiągnięcie kosztów niższych nawet o 70%.

Brokerzy usług kurierskich, jak Allekurier, umożliwiają proste nadanie przesyłek i zamawianie kuriera po ich odbiór bez wychodzenia z domu za pomocą prostej platformy z formularzem nadania. Dzięki temu wysyłka opon kurierem jest bardzo prosta i wygodna.
Z usług brokera kurierskiego mogą korzystać zarówno osoby indywidualne jak i firmy. Wysyłka opon kurierem za jego pośrednictwem jest prosta, szybka i możliwa do wykonania o dowolnej porze dnia. Przede wszystkim jednak jest znacznie tańsza, niż klasyczne nadanie przesyłki na własną rękę w punkcie nadawczym.

Jakie są największe zalety korzystania z brokera? To przede wszystkim:

• tańsza wysyłka,
• możliwość zamówienia kuriera przez Internet,
• możliwość porównania wielu ofert kurierskich w jednym miejscu,
• możliwość skorzystania z dodatkowych narzędzi (np. obsługi posprzedażowej).

Aby wysyłka opon kurierem była prostsza i tańsza, warto skorzystać z usług brokera kurierskiego.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design