Szukasz niedrogiej franczyzy? Zwróć uwagę na ten koncept

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 listopada 2015
Kategoria:
Foto: Bricks 4 Kidz
Niedroga franczyza edukacyjna pomysłem na własną działalność.

Największą popularnością w Polsce cieszą się systemy franczyzowe o stosunkowo niewielkim wkładzie inwestycyjnym. Jednym z nich jest propozycja amerykańskiej marki, która weszła na nasz rynek z propozycją prowadzenia zajęć dla dzieci z wykorzystaniem klocków LEGO.

Bricks 4 Kidz, czyli po prostu Klocki Dla Dzieci to stworzony w USA, ale sprawdzony również w Polsce pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

- Nasze programy oparte są o budowę prostych i zaawansowanych modeli z klocków stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów. Nasze specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele są nie tylko doskonałą bazą do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność. Staramy się, aby świat programów Bricks 4 Kidz właśnie taki był – mówi Jarosław Nadstazik, dyrektor zarządzający polskiej sieci Bricks 4 Kidz.

Marka rozwija się we franczyzie. Pod jej szyldem działają obecnie 2 oddziały (trzeci jest w przygotowaniu). Jak zaznacza Jarosław Nadstazik, w 2016 roku franczyza będzie miała kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy na rynku polskim.

Jedną z głównych korzyści przystąpienia do systemu Bricks 4 Kidz jest stosunkowo niski wkład inwestycyjny. Minimalna łączna wartość inwestycji wynosi 20 tys. zł (ta kwota zależy od wielkości miasta, powierzchni i stanu lokalu).

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram