Szkoła matematyki 2+2 wchodzi do Kazachstanu

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2014
Kategoria:
Foto: 2plus2

- 1 marca tego roku otwieramy w Kazachstanie pierwszą szkołę franczyzową – mówi nam Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC. Szkoła matematyki zostanie otwarta w mieście Ałmaty, które leży w południowo-wschodniej części kraju.

Jak mówi Marcin Kruszyński, partner z Kazachstanu sam zwrócił się do polskiej firmy w celu nawiązania współpracy w sieci franczyzowej.

– W Kazachstanie chcemy otworzyć maksymalną ilość placówek. Jednak będziemy rozwijać się powoli, stawiając na jakość. Utrzymanie szkoły w tym kraju, to ciężkie zadanie, tzw. chrzest bojowy dla nas. Będziemy się bardzo starać, żeby odniosła sukces. A kolejne placówki zagraniczne będziemy uruchamiać wraz z powodzeniem każdej kolejnej szkoły – zaznacza Marcin Kruszyński.

Dodaje, że pod względem rozwoju gospodarczego, Kazachstan jest przedstawiany jako kraj z ogromną przyszłością. – Mam nadzieję, że my też na tym skorzystamy – podsumowuje.

Szkoła Matematyki 2plus2 jest centrem edukacyjnym prowadzącym zajęcia matematyczne dla dzieci i młodzieży od wieku przedszkolnego do matury. W drugim roku rozwoju sieci franczyzowej, pod szyldem 2plus działa prawie 30 szkół. Pierwsza zagraniczna placówka została otwarta na Ukrainie.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram