Szkoła matematyki 2+2 wchodzi do Kazachstanu

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2014
Kategoria:
Foto: 2plus2

- 1 marca tego roku otwieramy w Kazachstanie pierwszą szkołę franczyzową – mówi nam Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC. Szkoła matematyki zostanie otwarta w mieście Ałmaty, które leży w południowo-wschodniej części kraju.

Jak mówi Marcin Kruszyński, partner z Kazachstanu sam zwrócił się do polskiej firmy w celu nawiązania współpracy w sieci franczyzowej.

– W Kazachstanie chcemy otworzyć maksymalną ilość placówek. Jednak będziemy rozwijać się powoli, stawiając na jakość. Utrzymanie szkoły w tym kraju, to ciężkie zadanie, tzw. chrzest bojowy dla nas. Będziemy się bardzo starać, żeby odniosła sukces. A kolejne placówki zagraniczne będziemy uruchamiać wraz z powodzeniem każdej kolejnej szkoły – zaznacza Marcin Kruszyński.

Dodaje, że pod względem rozwoju gospodarczego, Kazachstan jest przedstawiany jako kraj z ogromną przyszłością. – Mam nadzieję, że my też na tym skorzystamy – podsumowuje.

Szkoła Matematyki 2plus2 jest centrem edukacyjnym prowadzącym zajęcia matematyczne dla dzieci i młodzieży od wieku przedszkolnego do matury. W drugim roku rozwoju sieci franczyzowej, pod szyldem 2plus działa prawie 30 szkół. Pierwsza zagraniczna placówka została otwarta na Ukrainie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram