Szkoła Matematyki 2+2 otwiera oddział franczyzowy w Czechach

Autor: Redakcja
Kategoria:
2plus2

Polska sieć szkół o profilu matematycznym rozpoczyna działalność w Czechach. O podpisaniu umowy otwarcia czeskiego oddziału franczyzowego poinformował nas Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC.

Podpisaliśmy umowę na otwarcie szkoły 2plus2 w Czechach. To najważniejsza wiadomość na zakończenie tego roku szkolnego. Wrzesień rozpoczniemy z ponad 40 szkołami, w tym z oddziałami zagranicznymi (4 na Ukrainie, 1 w Czechach i 1 w Kazachstanie) – mówi Marcin Kruszyński.

Dodaje, że rozwój sieci franczyzowej zależy od ilości zgłoszeń. Widać, że potencjalni partnerzy co raz bardziej interesują się ofertą franczyzy. Dostrzegają, że szkoła ma dużo oddziałów, które utrzymują się na rynku.

Szkoła Matematyki 2plus2 to centrum edukacyjne oferujące zajęcia matematyczne dla dzieci i młodzieży od wieku przedszkolnego do matury. W ciągu dwóch lat rozwoju sieci franczyzowej, szkoła otworzyła około 30 oddziałów. Pierwsza zagraniczna placówka 2plus2 została otwarta na Ukrainie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram