Szkoła Matematyki 2+2 otwiera oddział franczyzowy w Czechach

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 maja 2014
Kategoria:
2plus2

Polska sieć szkół o profilu matematycznym rozpoczyna działalność w Czechach. O podpisaniu umowy otwarcia czeskiego oddziału franczyzowego poinformował nas Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC.

Podpisaliśmy umowę na otwarcie szkoły 2plus2 w Czechach. To najważniejsza wiadomość na zakończenie tego roku szkolnego. Wrzesień rozpoczniemy z ponad 40 szkołami, w tym z oddziałami zagranicznymi (4 na Ukrainie, 1 w Czechach i 1 w Kazachstanie) – mówi Marcin Kruszyński.

Dodaje, że rozwój sieci franczyzowej zależy od ilości zgłoszeń. Widać, że potencjalni partnerzy co raz bardziej interesują się ofertą franczyzy. Dostrzegają, że szkoła ma dużo oddziałów, które utrzymują się na rynku.

Szkoła Matematyki 2plus2 to centrum edukacyjne oferujące zajęcia matematyczne dla dzieci i młodzieży od wieku przedszkolnego do matury. W ciągu dwóch lat rozwoju sieci franczyzowej, szkoła otworzyła około 30 oddziałów. Pierwsza zagraniczna placówka 2plus2 została otwarta na Ukrainie.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram