Szkoła Matematyki 2+2 będzie mieć 50 placówek franczyzowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 czerwca 2014
Kategoria:
Foto: 2plus2

Szkoła Matematyki 2+2 będzie mieć 50 placówek franczyzowych; Foto: Szkoła Matematyki 2+2

Polska sieć szkół o profilu matematycznym planuje, że w przyszłym roku pod jej szyldem będzie działać około 50 szkół. Marka się rozwija zarówno w kraju, jak i za granicą - na Ukrainie, w Czechach i Kazachstanie.

Jak poinformował nas Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC, do której należy koncept, franczyzobiorcy marki mieli okazję spotkać w Warszawie. W spotkaniu, podczas którego zostały omówione plany rozwoju sieci na przyszły rok wzięli udział franczyzobiorcy z Polski, Czech i Ukrainy.

W przyszłym roku wystartuje łącznie ponad 50 szkół – mówi Marcin Kruszyński.

Szkoła Matematyki 2+2 będzie mieć 50 placówek franczyzowych; Foto: Spotkanie z franczyzobiorcamiDodaje, że rozwój sieci franczyzowej zależy od liczby zgłoszeń. Widać, że potencjalni partnerzy coraz bardziej interesują się ofertą franczyzy. Dostrzegają, że szkoła ma dużo oddziałów, które z [powodzeniem utrzymują się na rynku.

Szkoła Matematyki 2+2 to centrum edukacyjne oferujące zajęcia matematyczne dla dzieci i młodzieży od wieku przedszkolnego do matury. W ciągu dwóch lat rozwoju sieci franczyzowej, szkoła otworzyła około 30 oddziałów. Pierwsza zagraniczna placówka 2plus2 została uruchoiona na Ukrainie.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram