Szafa z Ciuchami na każdą kieszeń

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 lutego 2010
Kategoria:

Szafa_zCiuchamiW Szafie z Ciuchami można kupić używane ubrania takich marek jak Zara, Marks & Spencer czy River Island. Pierwsza placówka funkcjonuje już w Warszawie, kolejne mają być prowadzone przez franczyzobiorców z całej Polski.

Koncept sklepów z używaną markową odzieżą Szafa z Ciuchami rozwija firma Genesis Consulting,  która współpracuje z partnerem prowadzącym sieć sklepów na terenie Irlandii i bezpośrednio importuje odzież do Polski. Dzięki temu będzie mogła zaopatrzyć swoich partnerów w towar dostosowany do potrzeb lokalnego rynku, dobrej jakości i w przystępnej cenie. Marki, które można znaleźć w ofercie Szafy z Ciuchami, to Zara, Next, Papaya, Marks & Spencer, Atmosphere, George, Wallis, Pink, River Island, New Look i Peruna.

Szafa_z_ciuchamiGenesis Consulting chce otwierać sklepy w całej Polsce na zasadzie franczyzy. Lokal własny należący do firmy działa na razie trzy miesiące przy ul. Radzymińskiej w Warszawie. Kolejne punkty sprzedaży powinny być zlokalizowane z miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych lub na osiedlach mieszkaniowych.

- Wszystkie sklepy Szafa z Ciuchami będą miały jednolity wygląd, wyposażenie oraz jakość towaru oferowanego swoim klientom. Będą też prowadziły taką samą politykę sprzedaży, kampanie promocyjne i reklamowe, przez co klienci łatwo rozpoznają każdy taki sklep jako członka sieci franczyzowej – zapowiada Małgorzata Molenda, project manager w Genesis Consulting.

Wysokość środków potrzebnych na otwarcie takiego sklepu jest w dużej mierze uzależniona od miasta oraz lokalu, trzeba się jednak przygotować na wydatek minimum 30 tys. zł.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram