Synergia Małpki z Merlin.pl zostawia w tyle konkurencję

Data dodania: 14 października 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Synergia Małpki z Merlin.pl zostawia w tyle konkurencję; Maciej Szturemski, prezes spółki Małpka

Rok 2014 stał pod znakiem ekspansji firmy przy równoległym rozwijaniu oferty sklepów Małpka Express. W ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy liczba placówek należących do sieci wzrosła z 220 do 340 na terenie całego kraju. Jednocześnie zamierzamy nadal rozwijać bliską współpracę z Merlin.pl – mówi w rozmowie z nami Maciej Szturemski, prezes spółki Małpka.

Jak zaznacza, w tym roku spółka rozszerzyła zasięg terytorialny, otwierając pierwsze placówki we wschodnich województwach kraju, m.in. w Lublinie, Zamościu czy Braniewie. Do końca roku planuje otwarcie jeszcze kilkudziesięciu sklepów.

Kolejnym istotnym elementem naszej działalności było rozszerzenie współpracy z partnerską siecią Merlin.pl. Od początku roku stopniowo wprowadzamy do sklepów Małpka Express punkty odbioru zakupów zamówionych w sklepie internetowym. Współpraca z Merlin.pl pozwoliła nam rozszerzyć zakres oferowanych usług oraz zwiększyć sprzedaż impulsywną wśród klientów, którzy przychodzą do nas po odbiór paczki. W niektórych sklepach Małpka Express klienci mogą na miejscu kupić również bestsellery Merlin.pl, m.in. książki czy multimedia. Warto dodać, że żadna inna sieć convenience nie posiada tego typu oferty – opowiada Maciej Szturemski.

Podkreśla, że w przyszłym roku spółka zamierza nadal rozwijać sieć na terenie całego kraju, ale też rozszerzać asortyment i zwiększać jakość oferowanych usług. Każdy sklep Małpka Express posiada wyodrębnioną Strefę Cafe, w której można napić się kawy lub herbaty, zjeść hot doga i skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu.

W najbliższym czasie zamierzamy skupić się na rozszerzeniu oferty gastronomicznej i usług oferowanych właśnie w Strefie Cafe, m.in. poprzez wprowadzenie zdrowych i wegetariańskich przekąsek, takich jak sałatki czy jogurty. Jednocześnie zamierzamy nadal rozwijać bliską współpracę z Merlin.pl np. poprzez organizację akcji cross marketingowych czy łączenie usług. Synergia z jednym z największych sklepów internetowych w Polsce daje nam dużą przewagę nad konkurencją, dlatego staramy się jak najlepiej ją wykorzystać – podsumowuje prezes spółki Małpka.

Zainteresowanych szczegółami współpracy ze spółką Małpka, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram