Symbiosis – „poczuj się jak w domu”

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 czerwca 2012
Kategoria:
symbiosis-sklep

symbiosis-sklep

Z końcem marca 2012 uruchomiono innowacyjny koncept obuwniczy marki Symbiosis, której właścicielem jest spółka Marketing Investment Group.

Nowy salon, w którym dostępne będzie obuwie z kategorii smart casual marek Lacoste, Timberland, Tommy Hilfiger, Ecco działa w Galerii Wisła w Płocku. Zarząd spółki planuje rozwój sieci sprzedaży w dużych polskich miastach.

Zgodnie z założeniami konceptu Symbiosis sklepy mają przypominać klientom ich własny salon lub pokój wypoczynkowy. Dlatego zamiast tradycyjnych puf do przymierzania jest komplet dwóch foteli i sofa. Przestrzeń wypełniają także inne domowe meble np. stolik z magazynami i książkami, ława, lampa podłogowa oraz wiele innych gadżetów wnętrzarskich. Centralnym punktem salonu jest zdekonstruowana szafa, która stanowi innowacyjny ekspozytor na produkty. To także wyjątkowy element dekoracyjny, który będzie wyróżnikiem dla konceptu Symbiosis.

Na razie na rynku funkcjonują dwa salony Symbiosis – pierwszy znajduje się w Koszalinie w pierwotnej koncepcji „shop in shop” w CH Atrium i ma powierzchnię 96 mkw., a drugi właśnie w Galerii Wisła w Płocku i ma 84 mkw. powierzchni.

Nowy koncept nie będzie rozwijany poprzez franczyzę. Koncept ma ogromny potencjał i spółka stawia na rozwój sklepów własnych – mówi Joanna Zając-Cekiera, Specjalista ds. komunikacji i PR grupy MIG.

Grupa MIG od wielu lat wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i nimi zarządza. Od 2002 roku Grupa MIG reprezentuje w Polsce, m.in. marki Timberland i Umbro. Jest również właścicielem marki sklepów multibrandowych Sizeer w Polsce.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram