Świąteczne spotkania w restauracjach Sfinksa

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 grudnia 2013
Kategoria:
Sfinks

Sfinks

Dobry pomysł dla restauracji, również sieciowych - Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, sieci restauracji należące do Sfinks Polska, wprowadziły ofertę spotkań okolicznościowych. Goście, którzy będą chcieli zorganizować firmową wigilię czy inne spotkanie mają do wyboru kilka specjalnie skomponowanych zestawów dań.

Oferta jest dostępna dla grup składających się z co najmniej pięciu osób i po uprzedniej rezerwacji terminu. Restauracje Sphinx przygotowały trzy zestawy, w cenie 60 zł, 90 zł i 120 zł, w skład których wchodzą przystawka, zupa, danie główne, deser oraz napoje. Klienci, którzy preferują dalekowschodnie smaki mogą zorganizować spotkanie w restauracji WOOK, gdzie przygotowane zostały zestawy w cenie 60 zł, 90 zł oraz 110 zł. Z kolei goście, którzy cenią sobie tradycyjną polską kuchnię mają do wyboru propozycje restauracji Chłopskie Jadło. W przypadku tej sieci każdy lokal opracował własne zestawy dań i napojów.

- W tygodniach poprzedzających święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok tradycyjnie wiele osób organizuje spotkania towarzyskie i firmowe. Grupy gości spotykających się i wspólnie biesiadujących to dość częsty widok w restauracjach Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło. Z myślą o tych klientach po raz kolejny przygotowaliśmy specjalne propozycje przedświąteczne. Rok temu zainteresowanie okolicznościowymi zestawami w naszych restauracjach było bardzo duże i mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

Sfinks Polska zarządza 108 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 91 restauracji Sphinx (segment casual dining), 11 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 6 restauracjami WOOK (segment casual dining). Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram