Superpolisa rozwija sieć placówek franczyzowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 czerwca 2014
Kategoria:
Foto: Superpolisa

Foto: Superpolisa

Platforma ubezpieczeniowa Superpolisa intensyfikuje swój program franczyzowy. Do końca tego roku zamierza podpisać ponad 500 umów partnerskich i franczyzowych. Chce też pozyskać grupę 1 tys. agentów indywidualnych.

Już w tej chwili poza siecią 11 placówek własnych Superpolisa ma podpisanych 250 umów partnerskich i zespół prawie 500 sprzedawców indywidualnych. Plan pozyskania kolejnych partnerów jest efektem strategii rozwoju spółki, która zdecydowała się na dywersyfikację kanałów sprzedaży produktów ubezpieczeniowych na placówki stacjonarne, Internet oraz call center. Partnerzy firmy, którzy zdecydują się na współpracę z Superpolisą mają do dyspozycji trzy modele działalności: franczyza, partner i doradca oraz pełną swobodę działania, w tym brak narzucanych przez TU celów sprzedażowych.

Superpolisa jest spółką córka Grupy MAK, w ramach której działa jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce oraz wiodące agencje ubezpieczeniowe. Działanie firmy jest oparte na innowacyjnym systemie porównywawczo-transakcyjnym. Pozwala agentom porównać, wycenić i przeprowadzić sprzedaż polisy na jednej w pełni transakcyjnej platformie informatycznej.

Od wielu lat funkcjonujemy w branży ubezpieczeniowej. Wiemy, jak wygląda praca agentów i dlatego, tworząc koncepcję Superpolisy, chcieliśmy, by ta praca stała się efektywniejsza i łatwiejsza. To właśnie dlatego stworzyliśmy skuteczny i innowacyjny model biznesowy. Postawiliśmy na nowatorski system informatyczny, który skraca czas przygotowania ofert i usprawnia proces sprzedaży. Prowizje, które proponujemy doradcom, partnerom, czy franczyzobiorcom, są atrakcyjne, a system rozliczeniowy jasny i przejrzysty – wyjaśnia Dariusz Daraż, dyrektor rozwoju sieci Superpolisy.

Obecnie przewidziane są trzy warianty współpracy w ramach platformy Superpolisa. Najpełniejsza opcja to franczyza. W ramach współpracy franczyzobiorca otrzymuje gotowy i sprawdzony model biznesowy. Zostaje wyposażony w profesjonalny, w pełni transakcyjny system Superpolisy. Ponadto otrzymuje szereg dodatkowych narzędzi oraz know-how, które służą wsparciu sprzedaży wszystkich dostępnych ubezpieczeń. Franczyzobiorca otrzymuje współfinansowanie uruchomienia placówki. Ma też wsparcie merytoryczne ekspertów Grupy MAK na każdym etapie współpracy oraz ma zapewnione najwyższe prowizje od sprzedaży polis.

Drugi wariant współpracy to prowadzenie placówki partnerskiej Superpolisy. Oferta jest skierowana do agentów ubezpieczeniowych lub osób, które dysponują lokalem i chcą rozpocząć lub rozszerzyć swoją działalność w zakresie sprzedaży polis ubezpieczeniowych. W tym wariancie nie jest wymagana wyłączność.

Kolejna oferta współpracy jest skierowana do samodzielnych agentów ubezpieczeniowych oraz osób rozpoczynających pracę w tym zawodzie. Każdy doradca zostanie wyposażony w profesjonalny system informatyczny Superpolisa, który umożliwia dostęp do kilkudziesięciu produktów ubezpieczeniowych.

Zainteresowanych współpracą z Superpolisa zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram