Superpolisa i DK Notus łączą siły 

Data dodania: 1 sierpnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Superpolisa i DK Notus łączą siły; Foto: Superpolisa

Superpolisa i Dom Kredytowy Notus podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych w oparciu o platformę ubezpieczeniową Superpolisa.pl. Sprzedaż ubezpieczeń przez jedną z największych w Polsce firm doradztwa finansowego zostanie uruchomiona od września 2014 roku. 

Dom Kredytowy Notus jest jedną z wiodących firm rynku doradztwa finansowego w Polsce. Spółka działa od marca 2004 roku. Dysponuje zespołem około 500 doradców finansowych, którzy obsługują klientów w oddziałach w całym kraju. Misją firmy jest niezależne i profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych.

Bardzo cieszymy się z zawiązania współpracy z DK Notus. Rozszerzamy w ten sposób zasięg działania naszej platformy Superpolisa.pl i wiążemy się z kolejnym wiarygodnym partnerem o doskonałej reputacji doradcy finansowego – wyjaśnia Anna Świstuń z Superpolisa.pl Pegaz.

Współpraca obu firm jest realizowana poprzez sieć placówek DK Notus oraz współpracujących z tą firmą oddziałów niezależnych.

Platforma ubezpieczeniowa Superpolisa.pl, na której opiera się współpraca DK Notus i Superpolisy jest innowacyjnym rozwiązaniem informatycznym, który scala oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych i pozwala przedstawić klientowi ofertę w ciągu kilku minut. Prace nad rozwiązaniem trwały ponad dwa lata. Platforma jest systemem w pełni transakcyjnym. Pozwala ona na porównanie oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych ale również na wystawienie polisy bezpośrednio z systemu.

W tej chwili sieć sprzedaży Superpolisy opiera się na trzech kanałach: placówkach naziemnych, call center i stronie internetowej www.superpolisa.pl. W sieci placówek naziemnych znajduje się 12 oddziałów własnych Superpolisy, 250 placówek partnerskich i franczyzowych. Spółka ma podpisanych ponad 400 umów z niezależnymi agentami ubezpieczeniowymi.

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy biznesowej z Superpolisą zapraszamy do naszej bazy ofert franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram