Subway rozwija się we wschodniej Polsce

Data dodania: 23 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Kanapka z Subway

Sieć franczyzowa Subway rozpoczyna wiosenny sezon kolejnymi otwarciami. Od marca tego roku kanapek można będzie spróbować w nowych centrach handlowych zlokalizowanych na wschodzie Polski: Felicity w Lublinie i w Galerii Siedlce.

Piąta już restauracja w Lublinie ruszyła 20 marca br. wraz z otwarciem centrum Felicity. Nowy lokal zajmuje 40 m2 w strefie foodcourt. O 8 m2 mniejszy będzie punkt Subway zlokalizowany w strefie gastronomicznej w Galerii Siedlce. Zacznie on działać z końcem marca. To pierwszy lokal Subway w mieście.

- Centrum handlowe jest często pierwszym miejscem, w którym klienci mogą zapoznać się z naszą ofertą. To dobry punkt wyjścia dla dalszego rozwoju marki w innych lokalizacjach w danym mieście - mówi Martin Princ, odpowiedzialny za rozwój sieci w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obie nowe restauracje urządzone są w stylu Metropolitan, nawiązującym do miejskiego, dynamicznego charakteru marki. W ich ofercie, obok dobrze znanych sandwiczy, menu śniadaniowego, słodkich wypieków, sałatek oraz napoi, znajdą się także wprowadzane ostatni przez markę nowości – sandwicze przygotowywane na płaskim chlebie oraz nowy dodatek - awokado. Oba produkty zostały wprowadzone na rynek Europy Środkowo-Wschodniej po uzyskaniu pozytywnych opinii polskich konsumentów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram