Subway opanowuje rynki mniejszych miast

Autor: Redakcja
Kategoria:
Subway opanowuje rynki mniejszych miast; Foto: Subway

Za kilka dni w Olsztynie ruszy trzeci lokal franczyzowej sieci barów kanapkowych Subway. Restauracja będzie mieściła się w Galerii Warmińskiej, największym kompleksie wielofunkcyjnym w tym mieście. Otwarcie zarówno galerii, jak i Subway'a zaplanowane jest na 5 września. 

Nowy punkt Subway znajdzie się w przestronnym ogródku restauracyjnym (food court) z widokiem na zielony amfiteatr i zewnętrzną część rekreacyjną obiektu. W Polsce ponad połowa wszystkich placówek tej sieci mieści się właśnie w centrach handlowych. Razem z głównymi ulicami miast, centra handlowe stanowią najbardziej pożądaną przez restauratorów lokalizację.

Lokal zajmie powierzchnię 44,5 m² i urządzony będzie według nowego stylu „Metropolitan”. To świeżo wprowadzony do Europy, ekskluzywny wystrój wnętrz sieci Subway, łączący elementy wcześniejszego projektu z nowoczesnością i nawiązaniem do ciepłych, ceglanych przestrzeni.

Pierwsza restauracja słynąca z amerykańskich sandwiczy została otwarta w Olsztynie w 2011 r. w DH Dukat. Teraz jej właściciel otwiera swój trzeci lokal pod takim samym szyldem.

Przystępując do sieci franczyzowej liczyłem na rozwój globalnej marki, a przez to na większą rozpoznawalność i co za tym idzie - większe obroty. Będąc przedsiębiorcą korzystam także z doświadczenia sieci Subway, nie muszę wymyślać wszystkiego od nowa. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że własny biznes pozwala mi realizować moje marzenia i pasje, daje mi niezależność – komentuje Jarosław Wojciechowski, franczyzobiorca sieci.

Sieć Subway jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią franczyzową na świecie z restauracjami szybkiej obsługi, które wyróżnia na tle konkurencji to, że oferowane przez nie sandwicze zawsze robione są na oczach klienta i wedle jego życzenia. Poza sandwiczami i apetycznymi sałatkami, w nowym lokalu sieci w Olsztynie będzie można znaleźć wrapy, napoje z dystrybutorów i w butelkach, jabłka, ciasteczka, muffinki, chipsy oraz zestawy dla najmłodszych Kid’s Pack.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram