Subway dla pieszych i kierowców

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 kwietnia 2013
Kategoria:

W Krakowie powstały dwa kolejne punkty pod szyldem amerykańskiego lidera restauracji szybkiej obsługi.

Na ul. Opolskiej, przy stacji Arge, 25 kwietnia ruszył punkt, który docelowo będzie działał w formacie Drive Thru. Do tej pory sandwicze Subway® dla zmotoryzowanych dostępne były tylko w Nowym Sączu. Już w maju będzie też można odwiedzać flagowy, 120 metrowy lokal marki Subway® przy ul. Szewskiej.

Lokal Subway®, otwarty 25 kwietnia, docelowo oparty będzie na formacie Drive Thru, sprawdzonym w lokalizacjach z dużym ruchem kołowym. Nowy punkt Drive Thru powstanie na stacji Arge przy ul. Opolskiej. Do tego czasu dla osób, które chciałby zjeść posiłek na miejscu, do dyspozycji oddana jest restauracja zaprojektowana w nowoczesnym wystroju, wizualnie nawiązującym do mapy amerykańskiej linii podziemnej kolejki.

Drugi, flagowy punkt Subway®, ulokowany w zabytkowej kamienicy przy ul. Szewskiej, także utrzymany będzie w rozwijanym obecnie przez sieć stylu Metro. Ciepła kolorystyka i nowe, kaflowe wykończenie będą zapraszały do wnętrza, które w założeniu ma gromadzić przy posiłku pełną życia miejską społeczność. Otwarcie restauracji planowane jest w maju.

Sieć Subway® jest marką znaną i cenioną przez turystów z całego świata odwiedzających Kraków. Cieszy nas jednak fakt, że zdobyliśmy także zaufanie i sympatię samych mieszkańców. W nowych restauracjach będą mogli korzystać z naszej ofert zarówno, kiedy dysponują większym czasem, jak i w biegu, podczas załatwiania codziennych spraw – mówi Michał Igor Piasecki, Agent Rozwoju marki.

Restauracje Subway® słyną z amerykańskich sandwiczy przyrządzanych na oczach klientai zgodnie z jego życzeniem. W ofercie obu krakowskich restauracji znajdą się także śniadania, słodkie wypieki, sałatki oraz napoje, w tym kawa sygnowana znakiem Rainforest Alliance, gwarantującym zachowanie przy jej produkcji wszystkich zasad zrównoważonego rozwoju i uczciwego handlu.

Subway® rozwija sieć za pośrednictwem franczyzy. Koszt pierwszej licencji franczyzowej to 7,5 tys. euro, a każdej następnej 3,75 tys. euro. Pozostałe koszty inwestycji zależą od lokalizacji oraz powierzchni lokalu – minimalna kwota potrzebna do otwarcia restauracji to ok. 100 tys. dol.

Dziś sieć Subway® liczy ponad 39.000 restauracji w 102 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie. Pierwsza restauracja SUBWAY® w Polsce powstała w 2000r w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy 72 punkty w całym kraju, z kolejnymi 9 w budowie.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram