Subway chce mieć ponad 100 oddziałów w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 kwietnia 2015
Kategoria:
Subway opanowuje rynki mniejszych miast; Foto: Subway

Foto: Subway

W Polsce działa 98 lokali sieci Subway. W planach firmy jest zwiększenie lokali gastronomicznych do około 110 do końca tego roku. 

Jeszcze w tym miesiącu ruszy kolejny bar kanapkowy Subway zlokalizowany w Zabrzu. Popularna siec gastronomiczna planuje zwiększyć liczbę lokali w miastach, w których jest już obecna oraz zdobyć inne lokalizacje. Chodzi m.in. o parkingi na autostradach i trasach szybkiego ruchu i na stacjach paliw.

Subway jest jedną z najsłynniejszych marek w segmencie barów kanapkowych na świecie. Sieć liczy prawie 44 tys. restauracji w 109 krajach. Pierwszy Subway w Polsce został otwarty w 2000 roku w Warszawie.

Firma rozwija się poprzez franczyzę. Minimalna kwota inwestycje w uruchomienie lokalu wynosi 250 tys. zł. Koszt pierwszej licencji franczyzowej to 7,5 tys. euro, a każdej następnej 3,75 tys. euro. Jest też możliwość sfinansowania połowy kosztów zakupu licencji z programem Kick Start. Jest też opłata bieżąca, która wynosi 8% od obrotu i opłata marketingowa - 4,5% od obrotu.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram