Sieć sklepów funduje stypendia

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Stypendia dla dzieci franczyzobiorców

Firma Żabka Polska przyznała stypendia dzieciom oraz podopiecznym swoich franczyzobiorców  i pracowników. W ramach realizowanego już od 8 lat programu stypendialnego, młodzi sportowcy, muzycy, artyści, a nawet programiści otrzymają roczne wsparcie finansowe w wysokości 3600 zł.

Celem Programu Stypendialnego Żabki jest pomoc dzieciom franczyzobiorców, współpracowników oraz pracowników spółki w rozwijaniu wybitnych talentów i zainteresowań. Wybrani stypendyści, dzięki wsparciu finansowemu, będą mogli realizować swoje pasje w różnych dziedzinach sportowych, naukowych czy artystycznych, a pieniądze przeznaczyć na potrzebny sprzęt, wyjazdy na zawody czy opłacenie dodatkowych zajęć.

W tym roku ponad połowa stypendiów została przyznana dzieciom franczyzobiorców w całej Polsce. Jak co roku zadziwiła nas różnorodność pasji i uzdolnień dzieci naszych partnerów biznesowych. Jako firma odpowiedzialna społecznie staramy się wspierać naszych franczyzobiorców, pracowników i współpracowników w rozwoju zawodowym, ale także osobistym. Zainaugurowany już 8 lat temu Program Stypendialny to dla nas szczególne przedsięwzięcie, ponieważ pozwala nam docenić i pomóc rozwijać zainteresowania także ich dzieci oraz podopiecznych – mówi Anna Jarzębowska, Rzecznik Prasowy Żabka Polska.

W tegorocznej edycji programu przyznano dwa razy więcej stypendiów niż w roku poprzednim. Wyższa jest także kwota rocznego dofinansowania, która w wynosi 300 zł brutto miesięcznie. O stypendia mogli ubiegać się uczniowie szkół podstawowych, liceów oraz gimnazjaliści, którzy przesłali swoje zgłoszenia w formie kreatywnej prezentacji, w której przedstawili swoje talenty, pasje oraz cel na jaki przeznaczą otrzymane od Żabki wsparcie finansowe. Stypendia przyznano 20 dzieciom.

Firma Żabka Polska  jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieci sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów w sklepach Żabka i Freshmarket oferowane są najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram