Stworzyli sieć franczyzową promując efektywność energetyczną

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Firma z Białegostoku zajmująca się promocją energetyczną przedsiębiorstw zbudowała system franczyzowy umożliwiający wejście na rynek osobom, które wcześniej nie były związane z branżą.

Na dzień dzisiejszy posiadamy jedną jednostkę własną, na której podstawie stworzyliśmy system franczyzowy, posiadamy również sieć partnerską złożoną z kilkunastu stale współpracujących z nami podmiotów. System franczyzy Naszej Energetyki został zbudowany w oparciu o bardzo proste założenia wynikające z kilkuletniego doświadczenia na rynku doradztwa energetycznego – opowiada Katarzyna Kochańska z firmy Nasza Energetyka.

Dodaje, że jest to struktura składająca się z grup doradców a nie sprzedawców.

To założenie jest naszym zdaniem słuszną drogą zapewniającą możliwość rozwoju w sektorze energetycznym, umożliwia ono długofalową współpracę z klientem, przy jednoczesnym pogodzeniu dwóch z pozoru sprzecznych celów: maksymalizację korzyści klienta i maksymalizację dochodu – wyjaśnia.

Jakie znaczenie będzie miała franczyza dla rozwoju firmy w 2016 roku?

System franczyzowy stworzyliśmy, by dać możliwość wejścia na rynek doradztwa energetycznego osobom, które wcześniej nie były związane z branżą. Jest to bardzo rozwojowy obszar rynku, liczba odbiorców TPA z grupy taryfowej A,B,C wg stanu na koniec sierpnia 2015 r. wyniosła 147 943, a więc zwiększyła się od końca XII 2014 r. o 25 165 co stanowi wzrost o 20,5%.  W 2016 planujemy otwarcie 5 nowych biur w systemie franczyzowym Naszej Energetyki – podsumowuje Katarzyna Kochańska.

Firma Nasza Energetyka to zespół osób zajmujących się tematem konsumpcji energii elektrycznej i gazu. Posiada niezbędne know-how i doświadczenie w branży. Jej celem jest promocja efektywności energetycznej przedsiębiorstw. Spółka oferuje swoje usługi również osobom indywidualnym.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram