Studio Synergy z pierwszym punktem franczyzowym

Data dodania: 10 sierpnia 2020
Kategoria:
Foto: Bartłomiej Stanek, CEO i Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy

Foto: Bartłomiej Stanek, CEO i Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy

Najstarsza w Polsce sieć studiów treningu EMS Studio Synergy rozpoczyna krajową ekspansję. Właśnie podpisano dokumenty na start pierwszego franczyzowego punktu Studio Synergy Franchise.

Pierwsze studio franczyzowe zainauguruje działalność w styczniu 2021 roku. Po podpisaniu umowy, teraz Studio Synergy przeprowadzi swojego franczyzobiorcę przez wszystkie etapy logistyczno-formalne, na drodze do uruchomienia nowej placówki fitness na mapie Polski. - Jesteśmy dumni, że nasze wieloletnie doświadczenie i know-how zostały docenione. Mamy sprawdzoną receptę na rentowny biznes, a popularność treningu EMS rośnie. Szczególnie w obecnych okolicznościach, ludzie szukają możliwości dbania o formę i samopoczucie w sposób bezpieczny. Koncept butikowych studiów treningu EMS znakomicie wpisuje się w te potrzeby. A w dynamicznym świecie, 20 minut raz w tygodniu to atrakcyjna propozycja dla każdego - podsumowuje Bartłomiej Stanek, CEO i Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy.

W jakiej lokalizacji oprócz Krakowa, już na początku przyszłego roku klienci będą mogli korzystać z nowoczesnej i skutecznej metody treningowej? Będzie to jedno z dużych miast wojewódzkich. Szczegóły Studio Synergy Franchise ujawni w nadchodzących miesiącach, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design