Studio Synergy z pierwszym punktem franczyzowym

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 sierpnia 2020
Kategoria:
Foto: Bartłomiej Stanek, CEO i Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy

Foto: Bartłomiej Stanek, CEO i Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy

Najstarsza w Polsce sieć studiów treningu EMS Studio Synergy rozpoczyna krajową ekspansję. Właśnie podpisano dokumenty na start pierwszego franczyzowego punktu Studio Synergy Franchise.

Pierwsze studio franczyzowe zainauguruje działalność w styczniu 2021 roku. Po podpisaniu umowy, teraz Studio Synergy przeprowadzi swojego franczyzobiorcę przez wszystkie etapy logistyczno-formalne, na drodze do uruchomienia nowej placówki fitness na mapie Polski. - Jesteśmy dumni, że nasze wieloletnie doświadczenie i know-how zostały docenione. Mamy sprawdzoną receptę na rentowny biznes, a popularność treningu EMS rośnie. Szczególnie w obecnych okolicznościach, ludzie szukają możliwości dbania o formę i samopoczucie w sposób bezpieczny. Koncept butikowych studiów treningu EMS znakomicie wpisuje się w te potrzeby. A w dynamicznym świecie, 20 minut raz w tygodniu to atrakcyjna propozycja dla każdego - podsumowuje Bartłomiej Stanek, CEO i Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej Studio Synergy.

W jakiej lokalizacji oprócz Krakowa, już na początku przyszłego roku klienci będą mogli korzystać z nowoczesnej i skutecznej metody treningowej? Będzie to jedno z dużych miast wojewódzkich. Szczegóły Studio Synergy Franchise ujawni w nadchodzących miesiącach, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: Studio Synergy - od 100 000 zł (przy finansowaniu maszyn - 2200 zł netto w skali miesiąca); Studio Synergy Light – od 60 000 zł (przy finansowaniu maszyn 1300 zł netto w skali miesiąca)
  • Opłata wstępna: 15 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 6% od wysokości sprzedaży netto (uiszczana miesięcznie od momentu otwarcia klubu)
  • Opłata marketingowa: 2% od wysokości sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram