SteamArt Mobile zakończy rok z 80 myjniami

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 października 2011
Kategoria:
SteamArt_MobileFirma mocno koncentruje się obecnie na działaniach marketingowych, m.in. akcjach informacyjnych dotyczących szerokiego zastosowania myjni parowych. Mycie auta to tylko jedna z możliwości.

- Co chwila dowiadujemy się od naszych franczyzobiorców, gdzie tym razem użyli swojej jednostki. Z ostatniej chwili jako przykład mogę podać czyszczenie śmigłowców i awionetek, czy dezynfekcję butów narciarskich i snowboardowych – mówi Katarzyna Hemmerling właścicielka firmy SteamArt Mobile.

Firma stara się odejść od stereotypowego postrzegania myjni parowej jako urządzenia do czyszczenia auta. Uruchomiła stronę ZamowMycie.pl, która zawiera kompendium wiedzy na temat mobilnych myjni oraz możliwości, jakie oferują. Dowiadujemy się, że myjnia parowa doskonale nadaje się do czyszczenia, między innymi elewacji budynku czy płytek przed domem. W przydomowym ogrodzie operator myjni SteamArt Mobile może wyczyścić oczko wodne, a nawet wyplenić chwasty, „gotując” ich korzenie. Wiele możliwości znajdą dla siebie także właściciele i menedżerowie firm, np. w gastronomi myjnia parowa może być wykorzystywana jako sposób dezynfekcji i sanifikacji, a w sportach wodnych jako sposób na czyszczenie jachtów.

W ostatnich tygodniach sieć SteamArt Mobile przeszła głęboki rebranding. - Przystępując do procesu rebrandingu, zależało nam na zwiększeniu rozpoznawalności naszej firmy. W tym celu wyodrębniliśmy trzy brandy, które będziemy kierować do ściśle określonych grup docelowych – wyjaśnia Katarzyna Hemmerling.

SteamArt to teraz dealer urządzeń parowych oaz dystrybutor produktów Santoemma – nowej technologii na polskim rynku. Za sieć myjni parowych odpowiada SteamArt Mobile. Natomiast dla klienta ostatecznego najważniejszym brandem jest ZamowMycie.pl.

- Przeprowadzone zmiany to nie tylko szczegóły widoczne na zewnątrz, takie jak strony www czy nowe materiały promocyjne dla naszych partnerów. Franczyzobiorcom oddajemy do dyspozycji wewnętrzny intranet, gdzie będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami, będzie to również miejsce, gdzie znajdą niezbędne dla ich działalności oferty handlowe, umowy itp. – informuje Michał Hemmerling, dyrektor sieci franczyzowej SteamArt Mobile.

Na koniec października br. po Polsce będzie jeździło już 70 jednostek mobilnych SteamArt Mobile. Najnowsze otwarcia odbyły się w Bydgoszczy, Elblągu i Bytomiu. Rok 2011 sieć planuje zamknąć z wynikiem 80 jednostek. Firma podkreśla, że tak duża ilość jednostek działających w sieci otwiera przed nią wiele możliwości. Obecnie jest na etapie finalizowania kontraktów, które mogą przynieść jej franczyzobiorcom klientów korporacyjnych.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram