Stara Mydlarnia w nowych miastach

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Stara Mydlarnia
Stara Mydlarnia wchodzi do nowych miast

Kolejni przedsiębiorcy decydują się na działalność w oparciu o franczyzę polskiego producenta kosmetyków naturalnych. 

Sieć sklepów Stara Mydlarnia przyspiesza z rozwojem. Pod koniec stycznia tego roku nowy punkt działający pod tym szyldem pojawił się we Wrocławiu. Kolejne otwarcie sklepu zostało zaplanowane na 1 marca w Chodzieży.

Idziemy pełną parą w kierunku rozwoju w oparciu o franczyzę. Obecnie w ramach sieci działają 24 sklepy franczyzowe i 2 własne. W najbliższych miesiącach planujemy otwarcie sklepów w Katowicach, Tarnowie i Świnoujściu. Wszystkie placówki będą należeć do naszych franczyzobiorców – mówi portalowi franczyzwpolsce.pl Zuzanna Lorenc – Sadowska, przedstawicielka sieci.

Stara Mydlarnia to polski producent kosmetyków, który od kilkunastu lat tworzy produkty naturalne. Wiele z nich wyrabianych jest ręcznie: mydła glicerynowe, roślinne oraz babeczki i kule do kąpieli.

Ofertę franczyzy Stara Mydlarnia wyróżnia gwarancja dostępu do atrakcyjnych produktów, niska jednorazowa opłata franczyzowa oraz darmowe szkolenia dla franczyzobiorców (sprzedażowe, managerskie, produktowe) oraz pomoc w bieżącym prowadzeniu sklepu.

Polska branża kosmetyczna jest jedną z większych w Europie. Szacuje się, że kilka procent rynku stanowią kosmetyki naturalne, a ich sprzedaż stale rośnie. To efekt rozwijającego się trendu slow life. Według Banku Zachodniego WBK, branża kosmetyczna w Polsce do 2020 roku ma się rozwijać w tempie ok. 5 proc. PMR podaje, że wartość sprzedaży kosmetyków w Polsce w 2016 roku sięgnęła ponad 22 mld zł.

Z kolei Euromonitor, ocenia wartość sprzedaży na ok. 14 mld zł. To sprawia, że jesteśmy szóstym największym producentem kosmetyków w Europie. W sprzedaży dominują kosmetyki masowe, jednak coraz częściej sięgamy po te naturalne, bez chemii, bazujące na naturalnych składnikach.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram