Stara Mydlarnia otworzyła sklep w Hiszpanii

Autor: Redakcja
Kategoria:
Stara Mydlarnia otworzyła sklep w Hiszpanii

Polska sieć sklepów z kosmetykami naturalnymi otworzyła salon sprzedaży w Barcelonie.

W czerwcu tego roku producent kosmetyków naturalnych rozwijający sieć sklepów Stara Mydlarnia otworzył sklep pod marką Eco Receptura w Barcelonie. Podobnie jak i polskie sklepy działające w ramach sieci Stara Mydlarnia, ten salon oferuje naturalne kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała.

Od 2010 roku sieć Stara Mydlarnia rozwijana jest w oparciu o franczyzę. Obecnie pod tą marką działa około 30 sklepów, większość jest prowadzona przez franczyzobiorców.

Sklepy Stara Mydlarnia są otwierane w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców. Minimalna powierzchnia lokalu to 20-50 m². Firma stawia nie tylko na zwiększenie liczby sklepów, ale również na wzmocnienie działu produkcji.

W tym roku do użytku została oddana hala produkcyjna o powierzchni 1000 m², który sukcesywnie wyposażamy w nowe maszyny i urządzenia. Jednocześnie rozbudowujemy dział produktów wytwarzanych ręcznie, z misterną dbałością o każdy szczegół – informuje spółka.

Stara Mydlarnia istnieje od 1999 roku. Produkty firmy to kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała. Obejmuje ona mydła glicerynowe, sole, żele i olejki do kąpieli, balsamy do ciała oraz wszelkiego rodzaju akcesoria mydlane.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram