Stara Mydlarnia już działa w Tarnowie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: materiały prasowe

Od początku kwietnia działa kolejny sklep franczyzowy sieci Stara Mydlarnia. Znajduje się on w Centrum Handlowym – Gemini Park w Tarnowie.

Właściciele sieci podkreślają, że ta lokalizacja ma olbrzymi potencjał, który przełoży się na przyszłe zyski.

Stara Mydlarnia to polski producent kosmetyków, który od kilkunastu lat tworzy produkty naturalne. Wiele z nich wyrabianych jest ręcznie: mydła glicerynowe, roślinne oraz babeczki i kule do kąpieli. W ofercie ma kilkaset kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała w większości pochodzenia naturalnego. Firma rozszerza też rynki zbytu o kosmetykę profesjonalną przeznaczoną do gabinetów kosmetycznych i salonów SPA.

Ofertę franczyzy Stara Mydlarnia wyróżnia gwarancja dostępu do atrakcyjnych produktów, niska jednorazowa opłata franczyzowa oraz darmowe szkolenia dla franczyzobiorców (sprzedażowe, managerskie, produktowe) oraz pomoc w bieżącym prowadzeniu sklepu.

Obecnie w ramach sieci Stara Mydlarnia działa blisko 30 sklepów w Polsce oraz jeden za granicą: w czerwcu ub.r. firma otworzyła sklep w Barcelonie, który działa pod marką Eco Receptura.

Informacja na temat oferty współpracy ze Starą Mydlarnią znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram