Sprzątanie na e-licencji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Franczyza najczęściej kojarzy nam się z gastronomią, branżą spożywczą czy odzieżową. Nie zapominajmy, że ten model prowadzenia biznesu sprawdza się w każdej niemal dziedzinie i branży – również w sektorze usług utrzymania porządku.

Jednym z przykładów nietypowych franczyz jest współpraca z platformą pośredniczącą pomiędzy profesjonalnymi sprzątaczami i klientami - serwisem Pozamiatane.pl. Firmy sprzątające, zarówno jedno- jak i kilkuosobowe, mogą nawiązać współpracę z platformą, zyskując tym samym możliwość działania pod szyldem rozpoznawalnej marki.

Serwis dokładnie weryfikuje osoby chętne do współpracy, sprawdzając ich doświadczenie i referencje. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że zamawiają usługę specjalisty, a nie przypadkowej osoby, która zamieściła swoje ogłoszenie w Internecie.

Na zbudowanym zaufaniu korzystają wszystkie działające w ramach serwisu osoby oraz klienci.

Co istotne z punktu widzenia sprzątaczy, z powodzeniem mogą oni łączyć własną działalność ze współpracą z platformą. Dzięki obecności w serwisie zyskują stały dostęp do nowych zleceń, samodzielnie decydując, które z nich przyjąć i kiedy. Nie muszą rezygnować z dotychczas prowadzonych aktywności, działań u swoich stałych klientów czy poszukiwania nowych we własnym zakresie i dowolnie ustalają swój grafik.

Sprzątacze działający pod wspólnym szyldem czerpią również korzyści z działań promocyjnych, jakie prowadzi platforma. Serwis zajmuje się dotarciem do potencjalnego klienta i przekonaniem go do oferowanych usług.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram