Sprytny ruch PR-owy Intermarché - sieć sklepów chce wysłać jabłka rosyjskim uczniom

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 sierpnia 2014
Kategoria:
intermarche-ruda-slaska

Sprytny ruch PR-owy Intermarché - sieć sklepów chce wysłać jabłka rosyjskim uczniom; Foto: Intermarché

Sieć Intermarché wystąpiła do Ambasady Rosyjskiej w Polsce z oficjalną prośbą o umożliwienie wjazdu na teren obwodu kaliningradzkiego konwoju z transportem 40 ton polskich jabłek, które nieodpłatnie zamierza przekazać na rzecz dzieci z 37 szkół funkcjonujących na terenie obwodu.

Z uwagą obserwujemy wydarzenia związane z ograniczeniem wymiany handlowej między Polską, a Federacją Rosyjską. Na bieżąco śledzimy następstwa powziętych dla obu społeczeństw decyzji. Nie są nam obce problemy mieszkańców sąsiadującego z Polską obwodu kaliningradzkiego, związane z poważnymi utrudnieniami w dostępie do artykułów spożywczych. Obojętnie nie możemy również przejść obok sytuacji polskich przedsiębiorców rolnych i sadowników, którzy są dla nas ważnymi partnerami biznesowymi – mówi Patrick Renault, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

W tym kontekście prezes Grupy Muszkieterów zwrócił się do Alexandra Alekseeva, ambasadora Federacji Rosyjskiej w Polsce, z prośbą o umożliwienie wjazdu na teren obwodu kaliningradzkiego konwoju 5 TIR-ów wiozących 40 tys. kg polskich jabłek, które sieć Intermarché nieodpłatnie zamierza przekazać na rzecz dzieci z 37 szkół funkcjonujących na terenie obwodu. Transport zaplanowano na 12 września br.

Nasza inicjatywa ma wymiar społeczny, wychodzi ponad podziały polityczne i jest wyrazem solidarności społeczeństw obu państw oraz wyrazem poparcia dla polskich przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego – podsumował Patrick Renault.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram