Spotkanie biznesowe z adrenaliną

Autor: Redakcja
Spotkanie biznesowe z adrenaliną, czyli loty w tunelu aerodynamicznym

Obiad w restauracji lub wyjazd na wycieczkę nie zawsze są idealnym rozwiązaniem na spotkanie biznesowe. Obecnie coraz więcej firm kładzie nacisk na niecodzienne rozrywki, które niosą ze sobą także mnóstwo zabawy i emocji. Wśród nich znajdują się loty w tunelu aerodynamicznym, które teraz dostępne są dla każdego!

Tunele aerodynamiczne stosowane są głównie w prowadzeniu badań aerodynamicznych różnego rodzaju. Także mają one zastosowanie w spadochroniarstwie, a dokładnie służą do uprawiania dyscypliny nazywanej bodyflying. Polega ona na lotach w pionowym aerotunelu, w którego wnętrzu znajduje się dużych rozmiarów wentylator pozwalający na wprawienie strug powietrza w prędkość nawet 300 kilometrów na godzinę. W ten sposób osoba znajdująca się wewnątrz takiego tunelu jest w stanie poczuć się tak samo, jak podczas skoku spadochronowego z zamkniętą czaszą spadochronu.

Aerotunel – rozrywka dla każdego!

Najczęściej aerotunele są wykorzystywane przez skoczków spadochronowych, którzy dzięki nim mogą doskonalić swoje umiejętności, także grupowo. Są niezastąpionym wsparciem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Korzystanie z nich jest wygodne, niedrogie w stosunku do skoków spadochronowych, a także na uwagę zasługuje dłuższy czas przebywania w tunelu – jedna sesja trwa około 2-3 minut, podczas gdy maksymalny czas swobodnego spadania dla skoku z 4000 metrów to około 60 sekund.

Także bodyflying może być wspaniałą rozrywką dla niemalże każdego, kto ma na to ochotę – nie są wymagane żadne badania lekarskie, treningi, specjalna kondycja. To powoduje, że loty w tunelach aerodynamicznych są zabawą wybierane przez znajomych, rodziny, a także w ramach organizacji spotkań biznesowych. Plusem jest to, że nie tylko gwarantują one niezwykle emocje, ale również na miejscu korzystać można z pełnego zaplecza, na które składają się sala do organizacji szkoleń, kursów i innych spotkań, catering zgodnie z zamówieniem, także usługi noclegu czy transportu dla uczestników.

Gdzie zorganizować spotkanie?

W tej chwili tunele aerodynamiczne nie są jeszcze powszechnie dostępne i znajdują się tylko w kilku punktach na mapie Polski. Jeden z najlepszych mieści się w Warszawie – to aerotunel Profly, który posiada najnowocześniejszej klasy sprzęt i swoim klientom gwarantuje mnóstwo adrenaliny i śmiechu. To także doskonałe miejsce do organizacji imprez integracyjnych i innych spotkań biznesowych, ponieważ na miejscu do dyspozycji jest sala do spotkań, można zamówić catering, noclegi oraz transport. Więcej informacji, a także formularz rezerwacyjny są dostępne pod adresem: http://profly.pl.

Zatem loty w tunelach aerodynamicznych mogą być wspaniałą alternatywą dla innego rodzaju pomysłów na spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, imprezy świąteczne dla pracowników. Dzięki nim można przeżyć niecodzienne emocje i przy tym zintegrować zespół, podnieść jego lojalność i również poprawić swój wizerunek w oczach kontrahentów. To powoduje, że obecnie takie formy spotkań cieszą się coraz większym powodzeniem.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram