Sposób na tanią i bezpieczną wysyłkę paczki do Anglii

Data dodania: 5 września 2019
Foto: Sposób na tanią i bezpieczną wysyłkę paczki do Anglii

Foto: Sposób na tanią i bezpieczną wysyłkę paczki do Anglii

Chcesz nadać paczki do Anglii tak, aby mieć pewność, że sprawnie i bezpiecznie dotrą do adresata w UK, a przy okazji nie zapłacić zbyt wygórowanej ceny? Choć połączenie niskich kosztów z wysoką jakością usług kurierskich wydaje się niemożliwe, istnieje sprytny sposób, który pozwoli Ci zaoszczędzić. Gdzie najtaniej wysłać paczkę do Anglii? Czytaj dalej, aby przestać przepłacać!

Koszt wysłania paczki do Anglii może być bardzo wysoki i sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych – np. w sytuacji, gdy zdecydujesz się na szybki przewóz lotniczy dużego pakunku. Również stawki firm kurierskich czy operatorów pocztowych potrafią być zaporowe. Dlatego warto poszukać sposobu na to, aby przesyłki do Anglii wysłać taniej. Dziś coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług specjalnych serwisów, których specjalnością jest właśnie pośrednictwo między nadawcą a firmami kurierskimi. To prosty sposób na obniżenie wydatku związanego z nadaniem przesyłki do UK.

Najtańsze paczki do Anglii? Nadasz je on-line

Paczki do Anglii możesz nadać na kilka sposobów. Najbardziej oczywistym wydaje się udanie do placówki pocztowej z przesyłką lub bezpośredni kontakt z firmą kurierską. Pamiętaj jednak, że podjęcie współpracy w ten sposób może oznaczać dla Ciebie niemałe koszty. Dlaczego? Ponieważ wysłanie pojedynczej przesyłki do Anglii oznacza, że opłata za jej nadanie zostanie naliczona z cennika indywidualnego.

Sytuacja wygląda inaczej, gdy korzystasz ze wsparcia doświadczonych pośredników, np. takich jak serwis www.euro-paka.pl. Wówczas:

*zyskujesz dostęp do ofert wielu przewoźników w jednym miejscu, co pozwala Ci porównać stawki i warunki, a co za tym idzie – wybrać usługę, która będzie najkorzystniejsza nie tylko finansowo,
*masz szansę skorzystać ze specjalnych stawek, niedostępnych bezpośrednio u przewoźników dla klientów indywidualnych – wynika to ze stałej współpracy serwisu pośredniczącego z kurierem,
*nadajesz paczkę w kilka chwil – wystarczy wypełnienie krótkiego formularza, podanie informacji o przesyłki (kluczowy wpływ na cenę mają jej rozmiary, masa oraz miejsce docelowe dostawy) oraz uiszczenie opłaty przewozowej on-line. Kurier dotrze po przesyłkę w ustalonym z Tobą terminie i doręczy ją na miejsce najczęściej w ciągu 3-5 dni roboczych,
*zyskujesz pełną gwarancję bezpieczeństwa przesyłki – każda z nich jest objęta ubezpieczeniem. To do kwoty 5 000 zł może być zawarte w standardowej cenie.

Jak nadać najtańsze paczki do Anglii krok po kroku?

Nadanie niedrogiej przesyłki do Anglii przy wykorzystaniu rozwiązań oferowanych przez serwisy wysyłkowe jest bardzo proste i wygodne. Cała procedura odbywa się w języku polskim i on-line. Jak to zrobić?

1. Zanim zamówisz wysyłkę paczki do Anglii, upewnij się, że wysyłany towar możesz przekazać kurierem. Zakazany jest     np. przewóz tą drogą alkoholu i papierosów, żywności czy leków na receptę.
2. Zapakuj paczkę w solidne opakowanie kartonowe, a jego wnętrze wypełnij tak, aby umieszczone przedmioty nie     poruszały się. Tak zabezpieczysz je przed uszkodzeniem mechanicznym. Całe pudło oklej też taśmą pakową lub     zabezpiecz folią stretch – to do Ciebie jako do nadawcy należy bezpieczne przygotowanie przesyłki.
3. Zmierz karton – ważne są długość, szerokość i wysokość, a także waga przesyłki. Od nich będzie uzależniona cena.
4. Podaj te parametry wraz adresem doręczenia, aby dokonać wyceny usługi kurierskiej. Serwis wyświetli Ci wszystkie     dostępne opcje – tak wybierzesz tę najtańszą. Pamiętaj, że w sprawdzonych serwisach wysyłkowych możesz liczyć na     niższe ceny.
5. Dokonaj wyboru firmy kurierskiej i dokonaj płatności za nadanie przesyłki – zrobisz np. np. przelewem     elektronicznym czy za pośrednictwem PayPal.
6. Ustal miejsce i datę odbioru paczki i czekaj na kuriera. Pojawi się u Ciebie w krótkim czasie, a przesyłka     dotrze do adresata w UK najczęściej w ciągu 3-5 dni roboczych od dnia nadania.

Jak widzisz, cały proces wysłania paczki przebiega szybko i sprawnie, a Ty dodatkowo zyskujesz najatrakcyjniejsze stawki usług kurierskich na rynku. Spróbuj i przekonaj się, że to sprytne i bardzo korzystne rozwiązanie.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design