Spółka Dess po zmianach organizacyjnych szuka franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 marca 2013
Kategoria:

Camille_Albane_i_Frederic_Moreno

Dess sp. z o.o. odpowiedzialna za ekspansję salonów fryzjerskich Camille Albane i Frederico Moreno planuje dalszy rozwój swoich marek w oparciu o umowy franczyzowe. 

Spółka Dess zarządza 7 placówkami Camille Albane (1 własną i 6 franczyzowymi), które mieszczą się m.in. w CH Arkadia w Warszawie, w Centrum Manufaktura w Łodzi i w CH Madison Park w Gdańsku oraz 4 salonami marki ekonomicznej Frederico Moreno (3 własnymi w Warszawie i 1 franczyzową w Rumi).

- Aktualnie prowadzimy rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami. W zeszłym roku zostaliśmy zmuszeni do redukcji liczby placówek Camille Albane, dlatego ostrożniej podchodzimy do pozyskiwania partnerów. Chcielibyśmy otworzyć w tym roku co najmniej dwa nowe salony w centrach handlowych dużych miast – mówi w rozmowie z naszym portalem Wiesław Flis, odpowiedzialny za ekspansję sieci Camille Albane i Frederico Moreno w Polsce. – Marka Camille Albane przeszła odświeżenie aranżacji. Obecnie proces ten trwa w salonach franczyzowych. Nowa koncepcja wnętrza jest bardzo nowoczesna i podoba się naszym klientom – dodaje Wiesław Flis.

Potencjalny franczyzobiorca zainteresowany prowadzeniem własnego salonu sieci musi liczyć się z kosztami remontu i adaptacji na poziomie min. 120 tys. zł. – Istnieje możliwość częściowego pokrycia inwestycji przez firmę. Miesięczne opłaty bieżące ustalamy indywidualnie – mówi Wiesław Flis.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram